Algonquin College

Дізнатись більше
Закрити

Подати Заявку

Інформація щодо навчанняОсобиста інформація 

 

 

 

 

 

Algonquin College (Ottawa, Perth, Ontario)

Рік заснування: 1967

  Тип навчального закладу: державний колледж

 Кількість студентів: 21000+

 Кількість іноземних судентів: 1300+

Спеціальності: реклама та маркетинг, анімація, біотехнології, бізнес, HR, ІТ-технології, механіка, гостинність та туризм, дизайн, кулінарія, мультімедія, ветеренарія, авіатехніка, журналістика
Вартість навчання: від 12 000 канадських доларів


Про Коледж

Присвячення успіху студента є керівним принципом Algonquin College, що демонструється через якість програм, персоналу, постійне розширення можливостей студентів та створення стратегічних партнерств. Кожна дія, з дня створення Коледжу, полягала на тому, щоб забезпечити студентам доступ до освіти та навичок, необхідних на ринку, для заохочення кар’єри.

Альгонкинський коледж прикладного мистецтва і технологій був створений у 1967 році і був названий на честь перших народів, які жили в цьому районі. Алгонкин формувався за рахунок злиття Східного технологічного інституту Онтаріо, заснованого в 1957 році і Онтарійського професійного центру, заснованого в 1965 році. Коледж святкує 45 років, як лідер післяшкільної освіти, і зазнав значного зростання з моменту його створення і продовжує рости сьогодні Всі три Кампуси коледжу Algonquin нещодавно завершили масштабні проекти розширення. У кампусах в Пертс та Пембруку створені нові об’єкти, а кампус в Оттаві тепер має нову та інноваційну будівлю, який є першим у своєму роді студентським корпусом.

Коледж Альгонкин розташований у столиці Нації та в Оттавській долині. Населення в Оттаві становить 865 тис. Алгонкин Колледж знаходиться всього в декількох хвилинах від сотень кілометрів велосипедних і рекреаційних доріг, парків та природних територій. Algonquin розташований за декілька хвилин ходьби від міських та культурних установ, включаючи першокласні магазини, спорт і легку атлетику, музеї, широкий вибір ресторанів та кафе. Algonquin знаходиться на головному транзитному вузлі, який студенти та співробітники використовують для подорожей через Оттаву.


Оформлення на навчання в Algonquin College

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” безкоштовно допомагає оформитись на програми Коледжа.

Вартість послуг по формуванню пакету документів на студентську візу виносить 4000 грн.

Подати заявку
Залишились запитання?

Отримати безкоштовну консультацію

Замовити дзвінок

Закрити

Наші менеджери звяжуться з Вами прогягом 10хв