Бізнес-школа GISMA

Дізнатись більше
Закрити

Подати Заявку

Інформація щодо навчанняОсобиста інформація 

 

 

 

 

http://www.gisma.com/

Вартість навчання: від 15 000 Євро/рік

Мови навчання: англійська

Вікові обмеження: 16+

Початок навчання: жовтень/лютий

 


Історія ВУЗу

Німецька міжнародна школа управління та управління (GISMA) була заснована колишнім канцлером Німеччини Герхардом Шредером у 1999 році.
GISMA була заснована з метою пропонувати міжнародно визнану академічну освіту управління в Німеччині студентам з усього світу. GISMA була заснована за допомогою землі Нижня Саксонія та декількох великих компаній, розташованих в Нижній Саксонії та її околицях, таких як Continental,  Nord, Siemens, TUI та Volkswagen.

До серпня 2013 року GISMA функціонувала та фінансувалась як державно-приватне партнерство, частково землею Нижньої Саксонії та частково спонсорськими компаніями, з політичним обґрунтуванням збереження талановитих управлінців у Німеччині та залучення міжнародних талантів до навчання та, згодом роботи у Німеччині.

З 1999 по 2013 рік, GISMA запровадила програму повної зайнятості та Executive MBA спільно з Purdue University, штат Індіана, США, а також з 2008 по 2013 рік також з Leibniz Universität Hannover (LUH), одним з найбільших державних університетів у Північній Німеччині.

Програми МВА GISMA були акредитовані Асоціацією МВА (AMBA) з 2011 року.
У серпні 2013 року GISMA було придбано Глобальними університетськими системами (GUS) і зараз є частиною глобального альянсу вищих навчальних закладів GUS. Заснована у 2003 році та реорганізована в 2012 році, GUS є міжнародною групою, яка націлена на розширення повноважень вищих навчальних закладів засобами, необхідними для отримання глобальної присутності. Маючи понад 40 000 сучасних студентів у всьому світі, портфель компанії GUS охоплює бізнес, фінанси та право на курси мистецтв і гостинності, які проводяться на професійних, магістерських, післядипломних та виконавчих рівнях у міжнародних кампусах та в Інтернеті.

З травня 2014 року GISMA пропонує програму MBA разом із акредитованою AMBA Маастрихтською школою управління (MSM). У травні 2015 року GISMA також співпрацює з MSM, щоб пропонувати програму магістра в галузі управління.

У січні 2016 року GISMA почала співпрацю з Grenoble Ecole de Management, яка відноситься до світових елітних бізнес-шкіл, з ціллю в проваждення спільних програм МВА та магістерських в області менеджмента, маркетингу, інновацій, стратегії та підприємництва.


Переваги для студентів

 • Два кампуси у Німеччині: Ганновер та Берлін.
 • ТОР-100 світових МВА-програм.
 • ТОР-30 європейських магістерських програм в області управління.
 • Програми навчання англійською мовою.
 • Вивчення німецької мови безкоштовно.
 • 6-місячне стажування на підприємствах Німеччини та за кордоном.
 • Можливість отримати подвійний диплом.
 • Департамент кар’єри.

Програми навчання:

 1. МВА:
 • Програма Magellan MBA, що має за основу академічну базу португальської школи Porto Business School а також систему онлайн обміну міжнародним досвідом. Тривалість навчання – 14 місяців, вартість – від €25,000, локація – Ганновер.
 • Програма Grenoble МВА, яка передбачає отримання академічних знань у розрізі програми французької школи Grenoble Ecole de Management (GEM). Тривалість навчання – трохи більше 1-го академічного року, вартість – €33,000, локація – Берлін.

      2. Магістратура:

 • Бізнес програми. Тривалість навчання – від 12 місяців, вартість – від €15,000, локація – Берлін;
 • Маркетингові програми. Тривалість навчання – від 12 місяців, вартість – від €15,000, локація – Берлін;
 • ІТ програми. Тривалість навчання – 12 місяців (денний формат)/24 місяці (заочний формат), вартість – €15,000, локація – Берлін;
 • HR програми. Тривалість навчання – 1 академічний рік, вартість – €15,000, локація – Берлін;
 • Фінансові програми. Тривалість навчання – 1 академічний рік, вартість – €15,000, локація – Берлін.

      3. Курси для професіоналів. В області менеджменту, бізнесу, маркетингу. Тривалість навчання – 2-5 днів, вартість – від 690 Євро, локація – Берлін, Ганновер.

4. Мовні програми:

 • Pathway programs – підготовка до вступу. Тривалість навчання – 40 тижнів, вартість – €6,500, локація – Берлін, Ганновер;
 • Курси німецької мови. Тривалість навчання – від 1 тижня, локація – Ганновер.


При вступі на магістерські програми GISMA через Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR” надається знижка на навчання – 20%.

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR” є офіційним представником бізнес-школи “GISMA” в Україні. Послуги нашої компанії зі вступу до ВУЗу є безкоштовними.

Подати заявку
Залишились запитання?

Отримати безкоштовну консультацію

Замовити дзвінок

Закрити

Наші менеджери звяжуться з Вами прогягом 10хв