Валенсія – прекрасне містечко в Іспанії, яке має найбільш м’який клімат у Європі. Більше 300 сонячних днів припадає на загальну кількість днів календарного року. Хіба можна уявити найкраще місце для відпочинку та вивчення іспанської мови?

У самому центрі Валенсії, зовсім недалеко від золотих пляжів міста, розташовується школа іспанської мови «AIP Spanish language school», вона приймає студентів з рівнем знань від новачка (А1) до експерта (С1-С2). Мовна школа являється членом «Мережі акредитованих Інститутом Сервантеса центрів» та «Національної Федерації Іспанських Шкіл» (FEDELE). Керівництво школи проводить ретельний відбір викладачів для закладу, тому всі, без винятку, викладачі мають академічні ступені та спеціалізуються в різноманітних напрямках навчання іспанській мові.

На базі AIP Spanish language school розроблені декілька варіантів літніх програм, які мають градацію по віку студентів та рівню їх знань іспанської мови:

 1. Групові – заняття у групах розміром до 12 студентів, що можуть мати різний формат інтенсивності: інтенсивний (20 год/тиждень), супер інтенсивний (25-30 год/тиждень), екстенсивний (16 год/тиждень).
 2. Індивідуальні – заняття по індивідуальній системі, один-на-один з викладачем. Кількість та темп навчання визначається у кожному окремому випадку.
 3. Спеціальні тематичні курси – поєднання навчання та тематичних занять – яхтинг програма, кайтсерфінг программа, кулінарна програма, танцювальна програма, футбольна програма та інші.
 4. Літній табір для підлітків 15-18 років – спеціальна програма навчання, яка включає в себе мікс ранкових уроків іспанської мови та розважальних заходів у вечірній час. Чотири тижні у Валенсії – лише за 1345 Євро з особи (1195 Євро, якщо їдуть дві особи)! У вартість курсу входить проживання в іспанській родині, 2-разове харчування, трансфер, оренда велосипеду.

Крім цього, AIP Spanish language school надає можливість отримати тимчасове робоче місце в локальній компанії Валенсії для проходження тематичного стажування. Претендент повинен володіти іспанською мовою на середньому рівні і пройти двотижневі підготовчі курси. Мовна школа забезпечує студентів умовами для проживання та організовує співбесіди.

Можливі сфери стажування:

 • Архітектура;
 • Експорт та Міжнародний бізнес;
 • Освіта;
 • Волонтерська діяльність та соціальні послуги;
 • Готельна справа та гостинність;
 • Маркетинг, реклама, PR;
 • Журналістика;
 • Транспорт, торгівля і логістика;
 • Подорожі та туризм;
 • Дизайн (графічний, інтер’єр);
 • Підбір персоналу.

Мовна школа AIP Spanish language school приймає на навчання громадян з різних куточків світу: Європи, Південної та Північної Америки, Азії. Інтернаціональний склад студентів дозволяє активно обмінюватись культурним досвідом та вивчати іспанську мову з задоволенням.

Подати заявку на будь-який курс у школі іспанської мови AIP у Валенсії ви можете на сторінці https://iccnovar.com/movna-shkola-aip/