Щорічно в Чехію приїжджають тисячі іноземних студентів, які прагнуть отримати високоякісну європейську освіту і почати свою кар’єру в Європі.
Чеські університети по праву входять до списків кращих ВУЗів світу. Знаменитий Карлов університет і найсучасніші, престижні вузи: Вища Школа Економіки, Чеський технічний університет в Празі, Чеський Аграрний Університет в Празі і багато інших.
Вищу освіту в Чехії можна отримати чеською мовою (в державних вузах безкоштовно) і англійською мовою за прийнятною вартістю.

15 причин обрати вищу освіту в Чехії:
1. Безкоштовна освіта для іноземців чеською мовою в державних вузах.
2. Визнання документів про попередню освіту в Україні.
3. Великі студентські пільги на проживання, харчування, проїзд – до 50%!
4. Висока європейська якість освіти.
5. Визнання чеського диплома в подальшому в усіх країнах Європи, а також в США та Канаді.
6. Актуальні теоретичні і практичні знання-майже 80% студентів на 3 курсі вже працюють за фахом.
7. Міжнародні програми обміну з Німеччиною, Францією, Швейцарією, Іспанією, Італією, Англією, Данією, Голландією, Швецією, Америкою, Канадою, Бразилією, Мексикою.
8. Шенгенська віза на весь період навчання в Чехії дає можливість студентам безперешкодно подорожувати по всіх країнах Європи.
9. Європейська культура і міжнародна мовне середовище.
10. Високий рівень життя і одні з найнижчих витрат в Європі.
11. Стабільна економіка.
12. Відмінні можливості для працевлаштування після навчання в Чехії: у Празі представлені практично всі провідні західні транснаціональні корпорації, які в прямому сенсі слова полюють за абітурієнтами ВУЗів.
13. Близькість культури і мов для студентів з України- чеську мову гарантовано засвоюється до рівня B2 за 1 академічний рік і на B1 за семестр.
14. Високий рівень безпеки.
15. Унікальна культурна спадщина і запаморочлива краса: архітектурні пам’ятники, палаци, замки, достаток архітектурних стилів – від готики до кубізму.
Докладніше про навчання в Чехії читайте на сторінці https://iccnovar.com/navchannya-v-chehiyi/vyshha-osvita-v-chehiyi/