EU Business School вважається однією з найбільш рейтингових бізнес шкіл у Європі та за її межами. Кампуси закладу розташовані у чотирьох європейських містах, які являються центром підприємницької діяльності багатьох великих світових компаній – Мюнхені (Німеччина), Барселона (Іспанія), Монтре (Швейцарія), Женева (Швейцарія).

Основним фокусом освітньої програми EU Business School являються напрямки ділового адміністрування, міжнародного бізнесу, маркетинг, фінанси та підприємництво. Тому логічно, що організаційним форматом обране навчання у невеликих групах під постійним контролем викладача, що забезпечує якісну підготовку студента до стрімкої кар’єри у сучасному глобалізованому діловому світі. Окрім цього, студенти можуть використовувати інтегровану програму трансферів, що  дозволяє у будь-який час змінити кампус та країну навчання.

За статистикою, у бізнес школі навчаються студенти більше, ніж зі 100 країн світу, 98% з них спілкується більше, ніж двома мовами. Англійська, звичайно, ключова, бо саме цією мовою викладаються усі предмети.

Для абітурієнтів будь-якого рівня знань та навичок передбачені декілька варіантів програм навчання:

  1. Програма Foundation (1 семестр) – для вдосконалення англійської мови або необхідних академічних знань.
  2. Програма бакалавріату (3 роки) – забезпечує основний процес навчання в обраному напрямку або спеціалізації.
  3. Програма магістратури/МВА (1 рік стаціонарного формату або 2 роки заочного формату) – дозволяє отримати додаткові знання та навички для подальшого отримання високих керівних посад.
  4. Програма докторантури – поєднує в собі тематичні курси, семінари, зустрічі з професіоналами та написання наукових статей.
  5. Онлайн програма – дозволяє прослуховувати навчальний матеріал дистанційно, з будь-якого куточку світу.
  6. Програма літньої школи – проводиться в кампусі Барселони та передбачає ознайомлення з навчальними програмами школи з метою подальшого навчання.

Одним з департаментів EU Business School є кар’єрна служба. Її спеціалісти проводять спеціальні роз’яснювальні бесіди із студентами, щоб допомогти знайти ефективні рішення в рамках професійній орієнтації. Також тут можна отримати підтримку у пошуку роботи після отримання диплому або ж забронювати місце для стажування на останніх курсах навчання.

Ваша бізнес мета стає все ближчою з EU Business School, не зволікайте!