ВУЗи Польщі продовжують набір кандидатів на навчання на осінний семестр. Щороку ця країна приймає все більше студентів з України. Чому ж українці обирають ВУЗи Польщі для навчання?

Польща є дружньою до України сусідньою державою, як в економічному, так і в соціальному плані. Це забезпечує прекрасну можливість для українських абітурієнтів претендувати на студентські квитки у найбільш престижних вищих закладах Польщі.

Які аспекти навчання є найбільш цінними для студентів у польських вишах?

  1. Перш за все, це висока якість навчання, що забезпечується завдяки висококваліфікованому викладацькому складу, а також наявності методологічних та матеріальних ресурсів європейського стандарту. Більшість університетів працюють у повній відповідності до Міжнародних норм класифікації освіти (ISCED).
  2. Комфортна локація Польщі щодо України, з кордоном протяжністю у 535 км. З найбільш віддаленої точки України до Польщі можна дістатись за 10-12 годин, а з західних її територій – лише 2-3 години.
  3. Легка адаптація студентів у країні навчання, адже, так історично склалося, що мова та менталітет двох народів майже ідентичні. Як в Україні, так і в самій Польщі, можна пройти короткий курс навчання польській та повноцінно її використовувати в побуті або під час навчання.
  4. Можливість брати участь у міжнародних програмах обміну Erasmus, які функціонують на базі майже всіх вищих навчальних закладів Польщі. Окрім цього, у багатьох випадках, процес навчання передбачає проходження оплачуваного стажування у європейських компаніях з подальшим отриманням рекомендацій для отримання роботи.
  5. Польський диплом вважається дійсним у всіх країнах Європейського союзу, в Україні, Росії та інших країнах світу.
  6. Карта тимчасового проживання, яка надається всім українським студентам у Польщі, надає можливість подорожувати в межах країн Шенгенського договору.
  7. Інтернаціональний склад студентів, що дозволяє активно обмінюватись культурним, професійним та суспільним досвідом.
  8. Доступний вибір мов для навчання – польська або англійська, іноді – російська.
  9. Цінова політика ВУЗів є більш прозорою та доступною для українських студентів. Так, рік навчання у державному закладі може коштувати від 1500-2000 євро, а в приватному – від 800 євро.

Ну і звісно,  треба сказати про перспективи. Після отримання польського диплому, для випускника відкриваються безмежні можливості у працевлаштуванні або продовженні навчання в Європі. Більшість світових компаній мають свої представництва в Польщі, тож можна претендувати на робоче місце прямо там. Але, якщо є бажання та якісна база знань, шлях до інших європейських країн також відкритий – для найстаранніших студентів та випускників.

Університети Польщі – це свідомий вибір якісної та перспективної освіти!

Докладніше про польські ВУЗи на сторінці https://iccnovar.com/education-poland/