Головною задачею педагогічного процесу в College de Paris вважають успіх студента в процесі навчання та після нього. Для цього в продовж багатьох років створювались спеціальні умови, в яких щорічно знаходяться 2000 студентів. Цікаво, що 50% з них – іноземні гості, які високо цінують кваліфікаційний рівень закладу та надають йому перевагу серед тисяч інших європейських коледжів.

College de Paris має 6 кампусів в столиці Франції – Парижі, та декілька комунікаційних офісів в різних країнах світу (Китай, Індія, Марокко, Туніс, Камерун).

Програми з викладанням французькою мовою:

 • Ступінь Магістра – Менеджмент в Області Харчування та Напоїв (4 семестри);
 • Ступінь Магістра – Менеджмент в Області Моди та Люксових Товарів (4 семестри для новачків, 3 семестри – для професіоналів);
 • Ступінь Бакалавра – Маркетинг в Люкс Сегменті (1 рік).

Програми з викладанням англійською мовою:

 • Ступінь Бакалавра – Міжнародний Маркетинг (2 семестри);
 • Ступінь Магістра – Менеджмент в Області Харчування та Напоїв (2 семестри);
 • Ступінь Магістра – Менеджмент в Області Моди та Люксових Товарів (2 семестри);
 • Ступінь Магістра – Міжнародний Маркетинг (1 рік);
 • Вступний курс – Моє навчання у Франції (3-12 місяців).

Важливо, що більшість вищезгаданих програм мають на увазі обов’язкове проходження стажування в місцевих та закордонних компаніях обраного напрямку діяльності. Це надає студентам можливості якісно закріпити отримані знання та реалізувати іх в практичній діяльності у французьких компаніях.

Великий сегмент роботи в College de Paris направлений на навчання іноземних студентів французькій мові. Спеціалістами коледжу розроблений диференційований мовний курс, який складається з наступних форматів занять:

 1. Заняття загальної французької мови;
 2. Вечірні класи;
 3. Заняття для Au-Pair молоді;
 4. Комбіновані заняття (групові + індивідуальні або екскурсії)
 5. Заняття + стажування у місцевій компанії;
 6. Мандрівки з вивченням французької мови;
 7. Прискорене вивчення французької мови.

Групи вивчення французької мови формуються у відповідності до стартового рівня знань студентів та, зазвичай, не перевищують кількості в 7 учасників. В кінці навчального курсу студенти отримують спеціальний сертифікат, який підтверджує отримання відповідних знань та, у випадку необхідності, оцінку проходження стажування.

Для пошуку варіантів проживання, студенти використовують тематичний онлайн ресурс прямо на сайті Коледжу. Зразу ж після короткої реєстрації, вони можуть обрати житло, в залежності від власних побажань та фінансових можливостей.

Навчайтесь в College de Paris, відкривайте Париж, вивчайте французьку!

Докладніша інформація про ВУЗ на сторінці https://iccnovar.com/college-de-paris/