Ми добре розуміємо, що в період літніх канікул найбільшою проблемою багатьох батьків являється організація корисного дозвілля для дітей. В цьому питанні дуже важливо зберегти баланс і поєднати цікавий відпочинок з отриманням нових знань та навичок.

Вивчення іноземної мови (англійської, французької) у країні, де вона являється рідною  – найкраще рішення для дитячого літнього дозвілля. У багатьох європейських мовних школах створюються спеціальні джуніорські курси, в яких дуже вдало поєднані цікава активна або екскурсійна програма та ненав’язливе вивчення іноземної мови.

Такий варіант курсів найбільш актуальний в наступних ситуаціях:

  1. Дитина самостійно подорожує в іншу країну з метою участі в джуніорських програмах;
  2. Вся родина подорожує на літні місяці за кордон, а для дітей – на місці плануються джуніорські курси.

Так, наприклад, французька школа Actilangue передбачає навчання дітей віком від 16 до 20 років. Тижневі курси складаються з 20-ти занять французької мови, які тривають до обіднього часу. Для іншої частини заплановані екскурсії або спортивні активності. Ціна за курс стартує від 520€ за тиждень.

Англійські джуніорські програми також дуже затребувані серед сучасних підлітків, вони існують в декількох європейських школах:

  1. Easy School of Languages (Мальта) приймає студентів с 11 до 19 років та формує групи не більше 15 осіб. В програмі передбачено відвідування 20-ти годин інтенсивного вивчення англійської мови та вечірні розважальні заходи.

Вартість навчання варіюється від 540€ до 595€ за тиждень. В нього входить проживання, навчання та пакет розваг.

  1. Kaplan International (представництва Великобританії – Бат, Борнмут, Брайтон, Кембридж, Эдинбург, Лондон, Сорсбери, Торквей) має джуніорську програму для підлітків віком від 12 до 17 років. Програма включає в себе 15 або 20 уроків англійської мови, проживання, 3-разове харчування та розважальні заходи.

Вартість навчання стартує від 550€ за тиждень.

  1. Osсars International (Кипр, Ірландія, Шотландія, Великобританія) пропонує джуніорську програму для дітей від 7 років. Найбільший вік студентів – 18 років. Вісім різнотематичних програм допомагають дітям вивчити англійську швидко та надовго.

Також ця школа має сімейну програму, яка дозволяє вивчати англійську всім членам родини одночасно. Це можуть бути дорослі будь-якого віку та дітки від 5-ти років.

Такий літній відпочинок на довго запам’ятається Вашій дитині та принесе неабияку користь у її загальному розвитку.

Навчіть своїх дітей отримувати користь від відпочинку, особливо коли цей відпочинок – у Європі!