Керівництво Gisma Business School ставить перед собою дуже амбітну мету – вивести заклад на рівень найбільшої інтернаціональної бізнес школи у Німеччині. З моменту заснування у 1999 році для цього вже створені два кампуси в найрозвинутіших містах країни – у Ганновері та Берліні, а також передбачені усі умови для навчання іноземних студентів. Одна з них – це можливість впродовж академічного року відвідувати курси німецької мови на базі школи без додаткової оплати за них.

Викладацький склад Gisma Business School вражає кількістю професорів та експертів найвищого рівня. Навіть за межами класної кімнати вони готові у будь-який час підтримати академічну дискусію та надати пораду. Разом із ними студенти часто здійснюють гостьові візити до найуспішніших німецьких компаній, переймають їх досвід та спілкуються з керівниками важливих підрозділів.

Для абітурієнтів є вибір серед наступних напрямків навчання:

 1. МВА:
 • Програма Magellan MBA, що має за основу академічну базу португальської школи Porto Business School а також систему онлайн обміну міжнародним досвідом. Тривалість навчання – 14 місяців, вартість – від €25,000, локація – Ганновер.
 • Програма Grenoble МВА, яка передбачає отримання академічних знань у розрізі програми французької школи Grenoble Ecole de Management (GEM). Тривалість навчання – трохи більше 1-го академічного року, вартість – €33,000, локація – Берлін.
 1. Магістратура:
 • Бізнес програми. Тривалість навчання – від 12 місяців, вартість – від €15,000, локація – Берлін;
 • Маркетингові програми. Тривалість навчання – від 12 місяців, вартість – від €15,000, локація – Берлін;
 • ІТ програми. Тривалість навчання – 12 місяців (денний формат)/24 місяці (заочний формат), вартість – €15,000, локація – Берлін;
 • HR програми. Тривалість навчання – 1 академічний рік, вартість – €15,000, локація – Берлін;
 • Фінансові програми. Тривалість навчання – 1 академічний рік, вартість – €15,000, локація – Берлін.
 1. Коротке навчання. Тривалість навчання – 2-5 днів, локація – Берлін, Ганновер.
 2. Мовні програми:
 • Pathway programs – підготовка до вступу. Тривалість навчання – 40 тижнів, вартість – €6,500, локація – Берлін, Ганновер.
 • Курси німецької мови. Тривалість навчання – від 1 тижня, локація – Ганновер.

Кар’єрний центр, що знаходиться на базі школи, активно приймає участь у долі випускників Gisma Business School, проводячи профорієнтаційні розмови та допомагаючи у пошуку локальної  компанії для стажування або навіть отримання постійного робочого місця.

У Gisma Business School піклуються про кожного іноземного студента, і ви точно не станете у цьому виключенням!

При вступі на магістерські програми GISMA надається 20% знижки на навчання!

Докладніша інформація про бізнес-школу  GISMA на сторінці https://iccnovar.com/biznes-shkola-gisma/