Серед інших країн Європи, Великобританія впевнено займає ключові позиції в області надання якісної  освіти з різних напрямків і спеціалізацій. Саме тут була створена найбільша в світі екзаменаційна організація Pearson Education. Спеціалісти організації розробляють академічні (Edexel) та професійні (BTEC) програми навчання, а також проводять тестування надбаних знань студентів у навчальних закладах Британії та багатьох інших країн світу.

Hotel School – Коледж Готельного Бізнесу в Ризі (Латвія) – працює по професійній програмі BTEC, що дозволяє його студентам отримати експрес освіту у відповідності до вибраного формату навчання:

  • 2 роки навчання та отримання Британського державного диплому 5-го рівня кваліфікації,
  • 1,5 роки навчання та отримання Британського державного диплому 3-го рівня кваліфікації.

Таким чином, студенти Hotel School отримують водночас два європейських диплома – Британський та Латвійський з кваліфікацією «Спеціаліст готельного сервісу». Серед основних дисциплін навчання – Основи Готельного Сервісу, Готельний Менеджмент, Стандарти Гостинності та Особливості Курортних Готелів.

Кожен з форматів навчання передбачає проходження практики в найкращих готелях світу з рівнем акредитації 4-5*. Серед них – учасники престижного об’єднання «The leading Hotels of the World» та призери міжнародного конкурсу «World Travel Award». Це дозволяє студентам закріпити отримані знання під чуйним курівництвом спеціалістів готельного бізнесу найвищої кваліфікації. Деякі країни, в яких студенти проходять стажування:

  1. Латвія – від 3-х тижнів до 3-х місяців;
  2. Німеччина – від 3-х до 6-ти місяців;
  3. Греція та Кіпр – від 3-х до 5-ти місяців;
  4. Іспанія – від 3-х до 5-ти місяців;
  5. США – від 5-ти до 12-ти місяців.
  6. Та інші.

Стажування обов’язково фінансується навчальним закладом і складає від 350 до 1000 євро, а партнери Коледжу оплачують для студентів локальне проживання та харчування. Для деяких країн передбачена компенсація навіть за дорогу та страховку.

І це ще не все. В Hotel School також діє програма Progression+, завдяки чому її випускники мають право продовжувати навчання в більш, ніж 30-ти найкращих навчальних закладах світу. А з університетами Латвії, Швейцарії та Великобританії Коледж має двосторонні угоди, які передбачають отримання вищої та магістерської освіти на пільгових умовах.

Докладніша інформація про Коледж готельного бізнесу на сторінці https://iccnovar.com/vyshha-shkola-gotelnogo-biznesu/