Відомий французький поет Пол Валері залишив по собі не тільки літературну спадщину, а ще й Канський Міжнародний Коледж, котрий був заснований ним у далекому 1931 році. Ще тоді митець заклав ідею закладу та основні його цінності – навчання французькій мові студентів з усього світу та надання їм максимально інтернаціонального середовища для плідної взаємодії.

Викладацький склад Коледжу відрізняється особливо високим рівнем кваліфікації, адже кожен с вчителів має вищу університетську освіту педагогічного профілю та володіє найсучаснішими техніками викладання.

Будучи одним з найбільш затребуваних навчальних закладів у Європі, Міжнародний Коледж в Канах активно готує студентів до отримання класичних дипломів щодо рівня знань французької мови:

 • DELF – елементарний та середній рівень знань, які підтверджуються екзаменом в Міжнародному центрі de
 • DALF – прогресивний та експериментальний рівень знань, які підтверджуються екзаменом в Університеті Ніци.

Також на базі Канського Міжнародного Коледжу розроблений цілий ряд літніх програм, більшість з яких функціонує цілий рік:

 1. Стандартний курс (або стандартний плюс) – 18 (21) зан/тиждень.
 2. Інтенсивний курс (або інтенсивний плюс) – 25 (28) зан/тиждень.
 3. Преміум курс – 30 зан/тиждень.
 4. Підготовка до DELF (10 зан/тиждень) та DALF (18 зан/тиждень).
 5. Комбінований курс – групові та індивідуальні заняття – мінімум 19 зан/тиждень.
 6. Флеш курс у групі від 1 до 3 студентів – 18,25, або 30 зан/тиждень.
 7. Майстер клас (або майстер клас плюс) – 7 (10) зан/тиждень.
 8. Au-Pair курс для молодих людей, які працюють по програмі – 7 зан/тиждень.
 9. Індивідуальний курс – кількість занять визначається у кожному окремому випадку.

Особливим напрямком діяльності Коледжу являються спеціалізовані програми, які мають на увазі поєднання тематичних занять та вивчення французької мови. Таким чином, можна обрати відповідний напрямок: бізнес французька, французька для юриспруденції, французька для сучасної моди, професіональний французька, французька для туризму, французька в кулінарії, французька в парфумерному мистецтві). Також існує курс Футбол + Французька мова.

Окрім цього, кваліфікаційна база Коледжу дозволяє використовувати надбані знання та досвід з метою організаціі курсів для викладачів французької мови як іноземної. Цей курс проводиться двічі на рік та представляє вагому цінність не тільки для досвідчених вчителів, але також для студентів профільних ВУЗів.

Закохатись у французьку мову в Канах – просто!

Зареєструватись на курс французської мови у Канському міжнародному коледжі можна на сторінці https://iccnovar.com/movna-shkola-u-frantsiyi-international-campis-in-cannes/