Більшість теперішніх студентів розуміють, що отримання диплому у європейському університеті – це лише перший щабель на шляху до успішної кар’єри. Головною запорукою успіху вони вважають влаштування на гарну позицію в європейську компанію, що стрімко розвивається. Таким чином, можна отримати неабиякий тематичний досвід, адаптуватись в локальному професійному середовищі та зробити кар’єру в обраному напрямку діяльності.

Деякі університети зі списку наших партнерів проявляють максимальне піклування про подальшу долю своїх випускників та забезпечують їх післядипломною підтримкою на базі спеціально створених кар’єрних центрів. Спеціалісти таких центрів допомагають студентам знайти університет для фінішного етапу навчання, підтримують у пошуку локальної компанії для проходження стажування та надають консультації щодо подальшого працевлаштування.

Міжнародний Університет Schiller, представництва якого знаходяться в Іспанії, Франції, США та Німеччині, на своєму сайті в Інтернеті надає важливі поради своїм студентам:

  • Список веб ресурсів, які працюють в області працевлаштування;
  • Перелік дій, які будуть корисними під час пошуку роботу та взаємодії з потенційними працедавцями;
  • Контакти важливих служб для випускників та самого кар’єрного центру;
  • Консультації щодо стратегії пошуку роботи, процесу проходження інтерв’ю, підготовки резюме, пошуку місця стажування, інших можливостей навчання.

Не менш корисні профорієнтаційні консультації проводять й у відомій у Польщі Вищій Школі Підприємництва та Адміністрування. Спеціалісти бюро міжнародного співробітництва допомагають студентам зорієнтуватись у безмежному виборі майбутніх професій та досягти масштабної самореалізації у відповідності до психологічних та матеріальних очікувань.

У 2006 році кар’єрний центр з’явився на базі Варненського Університету Менеджменту (Болгарія). З тих пір діючі студенти та випускники можуть розраховувати на змістовні консультації у напрямку прийняття рішень щодо майбутньої професії, пошуку корисних онлайн ресурсів, вибору навчальних та стажувальних програм, влаштування на роботу або продовження навчання у інших світових університетах.

Кар’єрні центри на базі університетів можуть значно полегшити Ваш профорієнтаційний шлях. Обов’язково скористайтесь цією можливістю і отримайте якісну консультаційну допомогу!