Запрошуємо школярів та студентів віком 13-18 років  на відпочинок до Польщі з вивченням польської або англійської мови.

Програма поєднує заняття з іноземної мови з дозвіллям, оглядом визначних пам’яток Польщі та вивченням польської культури.

Місцем проведення програми є м. Кєльце – столиця Свентокшиського воєводства, розташоване в самому центрі найстаріших гір Європи – Свентокшиських гір. Кєльце – регіональний культурний, економічний, науковий та торговий центр Польщі. У самому місті та в регіоні є багато цікавих місць та пам’яток, які ви зможете побачити під час перебування у Польщі.

Тривалість програми: 14 днів

Дати заїздів: 18, 25 червня, 02, 09, 16, 23, 30 липня, 06, 13, 20 серпня.

Вартість програми: 370 Євро (включно з проїздом Львів – Кєльце – Львів).

У вартість входить:

 1. Проживання в двомісних номерах з ванними кімнатами в гуртожитку в студентському містечку Кєльценського технологічного університету.
 2. Заняття з польської  або англійської мови на вибір – 40 годин (матеріали, навчальні посібники та напої під час занять).
 3. Щоденне харчування: сніданок, обід, вечеря.
 4. Проїзні квитки на всі заплановані поїздки та міську карта, що дає право на необмежений проїзд на громадському транспорті в Кєльце.
 5. Походи в поєднанні з навчанням польської або англійської мови, вивченням історії та культури міста та регіону, відвідуючи, зокрема, резервації  Podkarczówka, Kadzielnia, Wietrznia, Італійський сад та Geopark з екскурсією “Подорож до внутрішньої частини Землі” (тривалість екскурсії близько 3-4 годин).
 6. Відвідування   аквапарку Perła (басейн, сауна, парна, соляна печера, водяний масаж та ін.)
 7. Поїздка на повний день до Кракова – відвідування найважливіших пам’яток міста.
 8. Відвідування  FlySky – батутний парк та музей іграшок та розваг у Кєльце.
 9. Відвідування наукового центру Леонардо да Вінчі – сучасна наука через ігри та забави, використовуючи наукові експерименти.
 10. Подорож на повний день до найбільшого парку юрського періоду у Польщі у Балтові з  виставкою динозаврів у натуральному розмірі.
 11. Шопінг-тури  до найбільших торгових центрів Польщі.
 12. Дискотеки.
 13. Спортзал, фітнес, гімнастичний зал, польові ігри на свіжому повітрі.
 14. Щоденна опіка.
 15. Наприкінці табору – урочисті підсумки, видача сертифікатів про закінчення курсу, про знання  польської або англійської мови та дарування подарунків та призів.
 16. Проїзд автобусом Львів-Кєльце-Львів

Подати заявку