Унікальний курс Робототехніки у школі Key2Learn  містить поглиблений курс навчання, розроблений на основі освітньої галузі STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts and Maths – Природничі науки, технологія, інженерія, мистецтво та математика). Учні розвиватимуть та вдосконалюватимуть знання та навички з кодування та робототехніки на заняттях, де здійснюватимуть захоплюючі проекти.

Мета курсу:

 • Навчити та розвинути навики з кодування.
 • Ознайомити студентів із основами природничих наук та інженерії.
 • Розвинути у студентах необхідні для життя у 21 столітті навики: критичне мислення, управління часом та ресурсами.
 • Наголос на роботі в команді та соціалізації.

Відомості про курс:

 • Вік студентів: 9– 16 років
 • Рівень англійської мови: від початкового до просунутого
 • Дати початку та завершення курсу: 8/7/2019– 4/8/2019
 • Вартість курсу: 1240€ за 1 тиждень (в т. ч. трансфер, проживання, харчування, екскурсії)
 • Заняття : 20 годин на тиждень

Школа Key2learn пропонує  поглиблену програму на літо,  що містить заняття з англійської мови, робототехніки, історії Греції, соціальні та спортивні заходи, екскурсії, які студенти мають можливість відвідувати впродовж перебування в Греції. Школа пропонує молодим людям з усього світу унікальну можливість саморозвитку та дослідження культури Греції. Літня школа Key2learn знаходиться одразу біля Афін, з місця розташування школи зручно добиратися до історичного центру столиці та інших чудових місцевих цікавинок.

Відвідини Афін гарантують незабутні враження  від історичних місць. Будучи одним із найбільш історичних міст, вони зберегли свою красу та спокій і завжди асоціюються в туристів із винятковими враженнями.

Опираючись на свій широкий 15-річний досвід у сфері освіти, школа пропонує велику кількість ефективних літніх курсів, пристосованих до різних запитів та потреб студентів. Структура програми відповідає міжнародним стандартам, одночасно вона також  може бути пристосованою до потреб кожного студента. Усі викладачі англійської мови мають сертифікат TEFL, усі інструктори є дуже досвідченими спеціалістами.

Розваги  

Незалежно від обраного курсу,  кожен студент може брати участь у заходах, які пропонує літня школа: водні види спорту, теніс, гурток з менеджменту, баскетбол, футбол та   Chill Club

Усі заходи проводяться досвідченими фахівцями. Додаткової плати за участь у цих заходах не стягується (окрім певних видів водного спорту).

Соціальна програма

Культурно поглиблена соціальна програма літньої школи дає можливість студентам отримати максимум вражень від Греції.

Дослідження культури включає в себе екскурсії та експериментальні заходи. Студенти відвідують важливі історичні місця та беруть участь у різних групових заходах чи семінарах, розвиваючи в собі здібності до навчання. Програма вивчення культури включає 3 екскурсії на тиждень.

Місцезнаходження та умови проживання

Кампус розташований на території п’ятизіркового курорту поблизу Афін. Курорт відрізняється великою кількістю зручностей та виділяється місцем, у якому поєднані розкіш та краса природи, дивовижні пейзажі та бездоганний сервіс. Курорт знаходиться на береговій лінії, звідки рукою подати до Афін та всесвітньо відомих історичних міст Халкіда та Еритрея.

За навчанням на усіх курсах ведеться постійний нагляд.

Програма пропонує просторі кімнати, в яких три-чотири спальні місця, зі спільними місцями загального користування, призначеними виключно для студентів.

Усі студенти розселяються по кімнатах за гендерними та віковими критеріями.

У студентів є великий вибір  здорової їжі. Меню задовольнить будь-який смак, де запропоновані страви з органічних продуктів, а  тако вегетаріанські страви.

Усі страви та напої  включені у вартість та подаються в приміщеннях для прийому їжі курорту.

Безпека

Безпека та благополуччя студентів у літній школі є на першому місці:

 • Увесь час, коли студенти проводять час в басейні чи на екскурсії на пляжі, за ними наглядають рятувальники, завжди є щонайменше одна людина, що може надати першу медичну допомогу.
 • Ступінь нагляду за студентами на кожному курсі дуже високий, з метою забезпечення їхньої безпеки передбачено  1 представника літньої школи на кожних 7 студентів.

Страховка

Студенти літньої школи Key2learn також застраховані. Страховий поліс покриває усі нещасні випадки, що можуть трапитись з ними підчас перебування в Греції.

Транспортні витрати

Трансфери з аеропорту та вартість екскурсій включені у вартість курсу та здійснюються працівниками літньої школи Key2learn. Усі транспортні перевезення організовано відповідно до найвищих стандартів для забезпечення найкращого сервісу та найвищого рівня безпеки студентів.

Для додаткової інформації або для безкоштовної реєстрації на програму “Літні канікули в Греції + курс робототехніки” звертайтесь до представників Міжнародної консалтингової компанії «NOVAR» за тел. +38 (066) 180-29-20, +38 (093) 180-29-20, +38 (067) 180-29-20