Серед історичних пам’яток та сучасних шопінг молів столиці Мальти, мальовничого містечка Валетта, знаходиться кампус Лондонської Комерційної Школи. Мальтійська школа входить до складу Групи Лондонських Комерційних Шкіл в асоціації з Anglia Ruskin University (Великобританія) та володіє статусом акредитованого вищого навчального закладу.

Справжньою гордістю LCS на Мальті є високо кваліфікований викладацький склад. Його членами виступають видатні професори та вчені. Насправді, це академіки, по підручникам яких навчаються студенти у всьому світі. А основною місією начального закладу вважається створення комфортних умов навчання як для місцевих, так і для  іноземних студентів, тож всі навчальні програми та організаційні процеси структуровані з урахуванням загальних особливостей та потреб.

Доступні формати навчання LCS на Мальті:

  • МВА – строки навчання 12 місяців, вартість – € 6,950;

Студенти, які успішно закінчили перші два семестри цього курсу, можуть прийняти рішення щодо трансферу грошових кредитів за навчання у Anglia Ruskin University та отримання ступеню MBA зразку Великобританії.

Напрямки навчання: Фінансовий Аналіз, Управління та Основи Підприємництва; Кадрова Справа; Маркетинг Менеджмент; Стратегічний Менеджмент; Методологія Досліджень.

Факультативні заняття: Корпоративні Фінанси, Міжнародний Бізнес, Управління Міжнародним Маркетингом; Фінансові Ринки та Інвестиційний Аналіз; Стратегічний Маркетинг.

  • МВА (часткова зайнятість) – строки навчання 18 місяців, вартість – € 5,950;

Студенти цього курсу можуть прийняти рішення на проходження останнього модуля навчання в будь-якому іншому закладі, який входить до складу Групи Лондонських Комерційних шкіл.

Напрямки навчання – Фінансовий Аналіз, Управління та Основи Підприємництва; Кадрова справа; Маркетинг Менеджмент; Стратегічний Менеджмент; Методологія Досліджень.

Факультативні заняття: Корпоративні Фінанси, Міжнародний Бізнес, Управління Міжнародним Маркетингом; Фінансові Ринки та Інвестиційний Аналіз; Стратегічний Маркетинг.

  • Академічна англійська мова – строки навчання – 4, 8 або 12 місяців, вартість – € 1,950, € 2,950 або € 3,950.

Цей курс направлений на досесійне вивчення англійської мови для абітурієнтів, які планують навчатись в Лондонській Комерційній Школі на Мальті.

Важливо, що кваліфікація спеціаліста після проходження будь-якого з обраних курсів МВА є еквівалентом до UK Masters Level 7 та European Qualifications Framework Level 7 (у випадку с курсом часткової зайнятості – 7 standart).

Вища освіта по Британській системі на Мальті – поєднайте корисне з приємним!

Докладніша інформація про ВУЗ на сторінці https://iccnovar.com/london-school-of-commerce-malta/