Затребуваність спеціалістів медичного направлення росте у геометричній прогресії з кожним роком. У світі постійно відкриваються нові спеціалізовані клініки, де з’являється необхідність у кваліфікованих працівниках найвищого рівня. Особливо ця тенденція простежується у найбільш розвинутих країнах Європи та США, Канаді, Ізраїлі, Японії тощо.

Логічно, що якісна медична освіта також надається на базах вищих навчальних закладів вищезазначених країн. Університети пропонують медичні програми як у рамках основного профілю навчання, так і в додаткових напрямках спеціалізацій.

Рейтинг найкращих закладів очолюють медичні школи наступних вишів:

  1. Harvard University, США;
  2. University of Oxford, Великобритания;
  3. University of Cambridge, Великобритания;
  4. Johns Hopkins University, США;
  5. Stanford University, США;
  6. University of California, San Francisco, США;
  7. University of California, Los Angeles (UCLA), США.

На базі цих університетів проходить не тільки навчання студентів, але ще й активна наукова діяльність у найбільш актуальних напрямках розвитку сучасної світової медицини. Але це – не єдині локації для отримання якісної освіти для майбутнього медичного працівника.

Серед більш досяжних та територіально доступних варіантів можна розглядати деякі варіанти європейських вищих навчальних закладів:

  • Асоційований ступінь по спеціальності медсестринство у Міжнародному Університеті Schiller, кампуси котрого знаходяться у Франції (Париж), Німеччині (Хейдельберг), Іспанії (Мадрид) та США (Флоріда). Строк навчання складає всього 2 роки.
  • Медична програма по фізіотерапії та косметології у Суспільній Академії Наук, що розташовується у польському місті Варшава.
  • Курс клінічної психології в Академії Економіки в Радомі, що у Польщі.

Також багато європейських університетів надає можливість отримати медичну освіту в рамках післядипломного навчання у вигляді коротких курсів, адаптованих під стандарти країни, у якій студент планує продовжувати свій розвиток. В даному випадку, виданий по закінченню диплом визнається у будь-яких клініках світу, незважаючи на те, що основний період навчання проходив, наприклад, у рідній країні.

Мрія бути кваліфікованим медичним працівником та допомагати людям у боротьбі за здоров’я – абсолютно досяжна. Обирайте країну, університет та спеціалізацію, а далі – Вас очікує карколомна кар’єра!