Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у м. Вроцлав пропонує своїм студентам унікальну програму навчання за спеціальностями логістика та транспорт, яка дозволяє безкоштовно отримувати Вищу освіту та досвід роботи у польських компаніях.
Прогрмама під назвою «Studia dualne» передбачає відвідування занять у поєднанні з оплачуваною практикою на відомих компаніях, які працюють у сфері надання логістичних послуг.
Заняття проходять 3 рази на тиждень, практика 2 рази на тиждень по 8 годин. Оплата за стажування нараховується у сумі не меншої за вартість одного місяця навчання.
Заявки на стажування можна подавати після 2-го семестру навчання.
Така програма дозволяє студентам заробляти кошти під час навчання та проходити практику, а після завершення навчання в Університеті випускники вже мають досвід роботи у свої професії і дуже часто лишаються працювати у компаніях, де вони практикувалися.
Для додаткової інформації про програму або для реєстрації на навчання звертайтеся до спеціалістів Міжнародної консалтингової компанії «NOVAR», яка є офіційним представником Міжнародного Університету Логістики та Транспорту в Україні.
Тел +38 (066) 180-29-20+38 (093) 180-29-20+38 (067) 180-29-20
www.iccnovar.com