На сьогоднішній день, важко переоцінити рівень затребуваності та якість освіти МВА. Багато європейських університетів пропонує цю програму для своїх абітурієнтів, а вони, у свою чергу, активно використовують цю можливість для набуття навичок професійних  топ-менеджерів та побудови запаморочливої кар’єри у компаніях зі світовим ім’ям.

МВА – це магістерська ступінь у сфері ділового адміністрування (від англ. – master of business administration), і вона забезпечує саме той сегмент знань, який сконцентрований на наступних аспектах керування бізнесом:

  • Принципи функціонування глибоких та поверхневих бізнес процесів;
  • Вирішення складних управлінських питань;
  • Розбір бізнес кейсів та отримання розуміння взаємодії усіх його складових;
  • Вивчення світових тенденцій підприємницької діяльності та у локальному її сегменті.

Більшість університетів серед наших партнерів дуже добре розуміють цінність освіти МВА та пропонують гідні умови для отримання бізнесово-управлінських знань у цій сфері:

  1. Європейська школа економіки (ESE) пропонує класичний курс МВА, що триває 12-15 місяців у стаціонарному форматі навчання.
  2. Міжнародний Університет Schiller забезпечує навчання у розрізі програми МВА у наступних напрямках стаціонарного формату: Міжнародний Бізнес, Майстер Бізнес Адміністрування, Менеджмент в області інформаційних технологій; та онлайн формату: Міжнародний Бізнес, Менеджмент у Міжнародній Готельній справі та Туризмі, Менеджмент в області інформаційних технологій, Бізнес Адміністрування.
  3. Лондонська Школа Підприємництва, що на Мальті, дозволяє своїм студентам обрати курс МВА із двох запропонованих форматів навчання – стаціонарний (12 місяців) та заочний (18 місяців), та із декількох спеціалізацій бізнесу – Бухгалтерія, Фінанси, Маркетинг, Управлення людськими ресурсами та Стратегічне Управління.
  4. Болгарський Варненський Університет передбачає навчання на курсі МВА виключно англійською мовою. Терміни навчання – 3 семестри для британського диплому або 4+4 семестри для отримання подвійного диплому (болгарський+британський). Ключові напрямки курсу – Люди й Організації, Бухгалтерія для Менеджерів, Маркетинг, Управління Поставками та Виробництвом, Стратегічний Менеджмент.

Обираючи курс навчання МВА, Ви робите неоціненний внесок у своє майбутнє та майбутнє своїх дітей. Не зволікайте, зробіть це сьогодні, і вже завтра Ви будете собою пишатись!