Освіта в Іспанії є якісною і недорогою. Знання іспанської мови відкриває можливість для роботи у багатьох країнах.

У державних ВУЗах Іспанії навчання переважно проходить  іспанською мовою, у приватних може бути англійською.

Вартість навчання:

державних ВУЗах – 1200-3000 Євро/рік,

у приватних ВУЗах – від 5000 Євро/рік,

Для отримання студентської візи необхідно мати на рахунку від 6 000 Євро.

Щомісячні витрати на проживання, харчування, проїзд складають близько 600-800 Євро в залежності від міста проживання. Студенти офіційно мають право працювати 20 год/тиждень та заробляти близько  500-800 Євро/міс.

Після трьох років навчання надається можливість отримати вид на проживання у Іспанії.

Длятого, щоб поступити у державний ВНЗ Іспанії кандидати повинні в першу чергу пройти іспит, який називається PCE (“Pruebas de Competencias Específicas” – “Special Competency Exams”).

Екзамени PCE мають два етапи. Перший є обов’язковим, складається з двох екзаменів, другий етап є добровільним, але це може допомогти кандидату набрати вищий бал.

Добровільний етап базується на іспитах за спеціальністю, яку обирає абітурієнт. Курс PCE включає підготовку до чотирьох з цих “спеціалізованих предметів”.

Наприклад, якщо абітурієнт обирає технічні науки, то він обов’язково здає іспанську мову і математику, а також може обрати для здачі фізику, хімію, біологію, креслення. Якщо є кандидат планує вивчати гуманітарні науки, то він здає іспанську та іноземну мову, а також може додатково здати економіку, географію, історію або філософію.

В залежності від середнього балу, який кандидат отримає під час PCE та середнього балу шкільного атестату (40% та 60% відповідно), абітурієнт може обрати той чи інший ВУЗ для вступу (чим вище бал, тим більше варіантів  університетів буде можливість вибрати).

Цей бал відрізняється щороку та в різних університетах.

Міжнародна консалтингова компанія «NOVAR» спільно з іспанськими партнерами пропонує підготовку до екзаменів PCE у Барселоні та Валенсії, а також безкоштовну допомогу у поступленні у приватні ВУЗи-партнери. Для кандидатів, які мають недостатній рівень іспанської мови пропонуються мовні курси в Іспанії.

Для вступу на курс підготовки до PCE необхідно володіти іспанською мовою на рівні В1 (перед вступом на курс проводиться внутрішній екзамен).

Якщо вам цікава можливість навчання в Іспанії телефонуйте за додатковою консультацією до спеціалістів ICC NOVAR +38 (066) 180-29-20, +38 (093) 180-29-20, +38 (067) 180-29-20 або залишайте заявку на сторінці https://iccnovar.com/osvita-v-ispaniyi/vyshha-osvita-i-ispaniyi/