Президент університету Webster University Бет Стробл виділяє три ідеологічні складові свого закладу: «Global. Action-oriented. Academically excellent», що українською означає «Глобальний. Орієнтований на дію. Академічно відмінний». Саме ці тези повністю відображують особливості навчального та позанавчального процесів, орієнтованих на розвиток студентів як абсолютно унікальних осіб.

Webster University має дуже цікаву історію. Він був заснований у далекому 1915 році в місті Сент Луїс, штат Міссурі. Університет позиціонувався як дуже прогресивний на той час заклад, що забезпечував вищою освітою католицьких жінок. З того часу багато чого змінилось. Сьогодні Webster University має статус приватного вищого закладу з загальною кількістю студентів більше 17000. Всі вони навчаються у спеціально обладнаних кампусах, розташованих по всьому світу – у Північній Америці (біля 60 міст у 20 штатах) , Європі (Швейцарія, Австрія, Греція та Нідерланди), Азії (Тайланд, Китай) та Африці (Республіка Гана).

Наявність великої кількості кампусів та майже ідеальна система навчання у різних куточках світу дозволяє університету протягом останніх 30-ти років утримувати звання лідера міжнародної освіти.

Типи курсів та їх наявність варіюється в залежності від локації кампусу, але в цілому, можна стверджувати, академічні знання у розрізі майже будь-якої спеціалізації доступні у стінах того чи іншого представництва університету.

Щодо різновидів ступеневих програм, то Webster University пропонує абітурієнтам наступні варіанти:

  1. Бакалавріат;
  2. Магістратура;
  3. Програма на здобуття звання освітнього спеціаліста (Ed`s);
  4. Докторантура;
  5. Різні види шкіл та коледжів.

Окрім стандартної форми навчання з повною або частковою присутністю студента, університет дозволяє абітурієнтам обрати формат онлайн освіти, який уже давно став ключовою тенденцією найбільш прогресивних вишів у світі.

Для забезпечення допомоги у вирішенні фінансового питання абітурієнтів, яке може для деяких стати серйозною перешкодою на шляху отримання цінних академічних знань, Webster University створює всі умови для того, щоб студенти мали можливість взяти кредит, отримати грант чи стипендію, або ж, з часом, взяти участь у програмах Work|Study.

Для Webster University кожен студент – це унікальна особа, яка заслуговує на якісну освіту та гідне життя. Приєднуйтесь, Вам точно сподобається!