З урбаністичним розвитком сучасної Європи, все більш актуальними становляться технічні спеціальності різних напрямків та рівнів. Архітектори, конструктори, будівельники та дизайнери можуть похвалитися високим ступенем затребуваності у будь-якому місті чи селищі Європи. Здобуття високої кваліфікації дозволяє спеціалістам отримувати в роботу найпрестижніші об’єкти та робити блискавичну кар’єру на цьому терені.

В Польщі, в студентському містечку Катовіце, розташовується Вища Технічна Школа, недержавний художньо-технічний навчальний заклад, який готує спеціалістів найвищого рівня та забезпечує їх можливістю отримувати найкращі пропозиції від європейських компаній. Програми закладу розроблені у повній відповідності до усіх рекомендацій Міністерства Національної Освіти і Спорту та Головної Ради Освіти Польщі.

Запропоновані програми ВУЗу:

  1. Дизайн інтер’єрів – Бакалавр (3 роки), Магістр (2 роки);
  2. Архітектура – Інженер (4 роки), Магістр (2 роки);
  3. Будівництво – Інженер (4 роки), Магістр (2 роки);
  4. Землевпорядкування – Інженер (4 роки).

Вартість навчання з вищезазначених напрямків варіюється від 1650 до 4300 злотих за семестр, в залежності від форми навчання та обраної спеціальності. Студенти можуть обрати найбільш комфортний формат навчання (очний або заочний), а також – претендувати на фінансову підтримку у виді соціальної, ректорської, мотиваційної стипендії, допомоги для людей з обмеженими можливостями.

Окрім цього, Вища Технічна Школа відома в Польщі та за її межами своєю серйозною платформою післядипломної освіти. Окрім технічних спеціальностей, тут можна отримати додаткові знання з таких напрямків, як брокерська справа, системи управління залізничним рухом, збереження історичних пам’яток, метрологія, зв’язки з громадськістю, фотографія, мейкап та стайлінг, технології створення кіно, сценографія, медіа профіль та багато інших.

Всі теоретичні класи мають своє продовження у гарантованому стажуванні в успішних профільних компаніях Польщі, що забезпечує студентам отримання всебічно якісної освіти з реальними практичними навичками.

Тільки уявіть, зовсім поруч, у Польщі, Ви можете отримати технічний диплом європейського рівня!

Докладніша інформація про ВУЗ на сторінці https://iccnovar.com/vyshha-tehnichna-shkola-v-katovitse/