З 11 по 17 квітня 2018 р. керівництво ICC NOVAR здійснило робочу поїздку в Ізраїль з ціллю налагодження контактів з місцевими навчальними закладами.

В результаті поїздки був підписаний договір про представництво в Україні компанією NOVAR  одного з найкращих технічних ВУЗів світу, Технічного Університету міста Хайфа «Technion». Цей ВУЗ вже готовий з цього року приймати студентів з України на програми бакалаврату на спеціальності «механічна інженерія» та «цівільна інженерія» англійською мовою навчання. Ціни на навчання в «Technion» нижче, ніж у ВУЗах такого рівня США, Канади або Великої Британії, а якість освіти відома на цілий світ.

Також було заключено договір представництва з школою англійської мови CCI в Тель-Авіві, програми якої акредитовано Кембриджським Університетом, що є знаком якості навчання, яке надає данна школа. Школа CCI готова приймати студентів з України на курси для прокращення рівня моми, на курси бізнес-англійської, для підготовки та здачи в Ізраїлі тесту IELTS, а також підготовки викладачів з англійської за програмою CELTA.

На завершення поїздки відбувся візит та підписання договору співпраці з центром “Newman”. Данна організація проводить курси професійної підготовки у сфері здоров’я, краси, косметології, туризму, ІТ-технологій, ремонту побутової, комп’ютерної техніки, мобільних телефонів та інші. Диплом закінчення курсів від центру “Newman” признається у всіх країнах Європи, у США, у Канаді та дозволяє підвисити свій статус, як спеціаліста чи організації.

Про умови вступу на навчання у навчальних закладах Ізраїлю ви можете безкоштовно дізнатися в спеціалістів ICC NOVAR.