Не всі знають, що світовий лідер з виробництва автомобільних шин – компанія Michelin – паралельно с основною своєю діяльністю, також активно бере участь у покращенні ресторанного обслуговування у цілому світі. В залежності від рівня кваліфікації персоналу та загального сервісу ресторану, заклад може бути нагороджений однією, двома або трьома зірками Michelin. Світові ресторани, які мають такі відзнаки, вважаються взірцем бездоганного кулінарного мистецтва і найкращого рівня обслуговування. Це місця унікальних гастрономічних витворів, створених талановитими кулінарними майстрами.

Саме у європейських ресторанах Michelin проходять практику студенти Факультету кулінарного мистецтва Варненського Університету Менеджменту (ВУМ). Теоретичний курс щільно переплітається з практичними заняттями під керівництвом найкращих шеф-кухарів світу. Таким чином, студенти отримують безцінний досвід поєднання продуктів для досягнення ідеального гастрономічного результату.

Ось деякі факти в цифрах:

  • 95% студентів отримують можливість проходити практику в ресторанах Michelin, із них 15% потрапляють в ресторани найвищої 3-х зіркової категорії.
  • Більше 80-ти ресторанів, схвалених Michelin, беруть участь у програмі стажування студентів Університету.
  • Більше, ніж 500 годин практичних занять, до 12 місяців впродовж навчання.
  • 45 міжнародних студентів з 4 континентів беруть участь у навчальній програмі.
  • Стажування проходить у більш, ніж 10 країнах Європи (Франція, Іспанія, Португалія, Італія, Великобританія, Німеччина, Швеція, Данія та ін.).

Кулінарна програма ВУМ – єдина у Східній Європі, яка забезпечує отримання вищої стаціонарної освіти в цьому напрямку, і, в той же час, поєднує теоретичний та потужний практичний курс.

Важливою концепцією програми являється приготування страв у повній відповідності до законів природи. На практиці це означає максимальне використання сезонних продуктів, вибір безпечної для здоров’я продукції з локальних господарств та правильне їх поєднання. Саме тому процес приготування на Факультеті кулінарного мистецтва звикли називати творчою, креативною справою, а студентів – художниками страв та кулінарними архітекторами.

Окрім Факультету кулінарного мистецтва, ВУМ пропонує абітурієнтам багато інших тематичних програми навчання, після проходження яких можна отримати подвійний диплом – Болгарії та Великобританії. Основні напрямки – Ділове управління, Маркетинг і менеджмент, Міжнародна торгівля і фінанси, Міжнародний бізнес і менеджмент, Інформаційні бізнес-системи, Програмне забезпечення та технології, Готельний менеджмент, Маркетинг і менеджмент в сфері туризму та ін. Варненський Університет Менеджменту мотивує своїх студентів не тільки високою якістю освіти, але й можливістю отримувати фінансову підтримку у вигляді Європейських грантів на навчання.

Докладніша інформація про Університет на сторінці https://iccnovar.com/varnenskyj-universytet-menedzhmentu-okm/