МВА (Master of Business Administration) – програма підготовки менеджерів середньої та вищої ланки для ефективного керування бізнесом.

Випускники програм МВА зазвичай описують такі якості, які вони набувають під час курсів: зміна світогляду, нове якісне сприйняття бізнес-процесів, розширення обрію стратегічного бачення бізнесу, зміна пріоритетів у житті, розуміння інструментів керування бізнесом на вищому рівні і т.д.

Вимогами до кандидатів на курси МВА зазвичай є диплом бакалавра, досвід професійної діяльності від двох років та знання іноземної мови (якщо курси проводяться за кордоном). Тривають курси від одного до двох років.

Курси МВА у Німеччині є одними з найпрестижніших у світі завдяки професійному викладацькому складу та високоякісним програмам навчання.

Наступні ВУЗи Німеччини є найбільш популярними серед спеціалістів з різних країн:

  1. Бізнес-школа GISMA (Ганновер, Берлін)

Міжнародна школа управління та адміністрації (GISMA) була заснована колишнім канцлером Німеччини Герхардом Шредером у 1999 році.

До серпня 2013 року GISMA функціонувала та фінансувалась як державно-приватне партнерство, частково землею Нижньої Саксонії та частково спонсорськими компаніями, з політичним обґрунтуванням збереження талановитих управлінців у Німеччині та залучення міжнародних талантів до навчання та, згодом до роботи у Німеччині.

Програми МВА GISMA були акредитовані Асоціацією МВА (AMBA) з 2011 року.

  • Програма The Magellan MBA

Програма реалізується спільно з Porto Business School (Португалія), яка посідає           59 місце серед європейських бізнес-шкіл, згідно рейтингу The Financial Times.

Вартість програми: 25 000 Євро

  • Програма The Grenoble MBA

Програма реалізується з Grenoble Ecole de Management (Франція), яка відноситься до світових елітних бізнес-шкіл.

Програма The Grenoble MBA входить до числа 100 кращих МВА –програм у світі, 26 – в Європі та 4 – у Франції, згідно рейтингу Global Times – Financial Times 2017 Global.

Вартість програми: 33 000 Євро

  1. Університет бізнесу та менеджменту IUBH (Берлін)

Університет IUBH засновано у 1998 році. У 2014 році університет признано найкращим приватним ВУЗом Німеччини в області бізнес-адміністрування згідно міжнародному рейтингу університетів CHE. У 2017 р. IUBH отримав міжнародну нагороду “Innovation & Excellence”, як відзнаку іноваційності та якості програм навчання.

  • Програма MBA International Business

Вартість програми:

Кампус – 17 180 Євро

Он-лайн – 14 380 Євро

  1. New European College (Мюнхен)

New European College (Новий Європейський Коледж) заснований у 2014 році, як міжнародна бізнес-школа, яка готує бакалаврів, магістрів і спеціалістів MBA в області бізнесу, менеджменту, маркетингу. Коледж спрямований на навчання з балансом між теорією і практикою. Дисципліни викладаються англійською мовою з використанням інноваційних методик.

  • Програма MBA International Business

Вартість програми:

2 семестри – 14 380 Євро

3 семестри – 20 970 Євро

  1. Бізнес-школа EU (Мюнхен)

Бізнес-школу EU засновано у 1973 році, як престижний міжнародний навчальний заклад з кампусами в Барселоні, Женеві, Мюнхені та Монтро.

Бізнес-школа EU реалізує програму МВА спільно з University of Roehampton (Лондон).

  • Програма MBA International Business

Вартість програми:

Кампус – 21 950 Євро

Он-лайн – 17 800 Євро.

Міжнародна консалтингова компанія «NOVAR» є офіційним представником вище перелічених бізнес шкіл. Оформлення документів у ВУЗи є безкоштовним.