Нещодавно відоме американське консалтингове агентство Lodging Econometrics оприлюднило свої статистичні дослідження в області готельної індустрії. Спеціалісти агентства стверджують, що у 2017-2018 роках у всьому світі з’явиться більше 1 000 000 нових готельних номерів (або у перерахунку – близько 5 500 нових готелів). Вони додають, що найбільша доля новостворених об’єктів припадає на найбільш розвинені країни у Європі, США та Китай. Дуже схоже на правду, чи не так?

Отже, можемо зробити висновок, що готельна індустрія сьогодні займає лідируючі позиції серед варіантів працевлаштування та повноцінного кар’єрного росту. Мільйони молодих хлопців та дівчат отримують вищу освіту саме у цьому напрямку, а потім проходять великі конкурси на заміщення посад у найпрестижніших готелях світу: Four Seasons Hotels and Resorts, Hilton Hotels & Resorts, Global Hyatt Corporation, Swissôtel Hotels & Resorts, InterContinental, Le Meridien, Ritz-Carlton.

Серед наших партнерів у Європі є деякі багато навчальних закладів, які надають якісну освіту у напрямку готельної справи та, більше того, допомагають у подальшому працевлаштуванні студентів.

Перш за все, це спеціалізована Hotel School, що знаходиться у столиці Латвії – Ризі. Цей заклад забезпечує поглиблене вивчення особливостей функціонування готельної індустрії, а по закінченню навчання – гарантовані оплачувані стажування та подвійний диплом про вищу освіту (Латвія + Великобританія).

У міжнародному закладі Schiller University (Франція, Іспанія, США, Німеччина) програму під назвою «Міжнародний Готельний Бізнес та Туризм» передбачено для ступенів Бакалавр, Магістр, а також для асоційованих ступенів та віртуального формату навчання.

У свою чергу, Варненський Університет Менеджменту (ВУМ), що у Болгарії, вже 20 років навчає студентів за спеціальністю «Готельний Менеджмент» та відправляє на стажування у найвідоміші готелі світу. Як креативний варіант цієї програми, нещодавно тут з’явився курс «Готельний бізнес та кулінарне мистецтво», який поєднує теоретичні основи з обох дисциплін у єдиній навчальній програмі.

Ну а в найближчій до нас Польщі відповідну спеціальність можна отримати в Економічно-Гуманітарному Університеті (м.Бельсько-Бяла) – «Управління у Туризмі та Готельному Бізнесі», в Університеті Бізнесу (м.Домброва-Гурніча) – «Міжнародний туризм», у Суспільній Академії Наук (м.Варшава) – «Готельний і Ресторанний Бізнес», та ін.

Тож, не зволікайте, сміливо робіть перший крок у своє нове, успішне майбутнє з роботою в процвітаючій індустрії готельного бізнесу!