Серед вищих закладів Балтійських країн Ризький Технічний Університет (RTU) займає почесне перше місце за обсягами наукових досліджень. Ця славетна історія продовжується вже більше 150 років, а серед випускників та викладачів вишу є Нобелівські призери, Президенти та Прем’єр Міністри. Бакалаврські, магістерські та докторські дипломи закладу визнаються дійсними у будь-якій країні світу, а високий рівень викладання підтверджений почесними європейськими нагородами «European University Quality Mark» та «EU Diploma Supplement Label».

У чіткій відповідності до світових стандартів, викладання предметів в Ризькому Технічному Університеті передбачене виключно англійською мовою. Абітурієнтам надана можливість обирати серед наступних спеціальностей:

  1. Бакалавріат – 3-4,5 роки навчання (Авіаційний Транспорт, Хімічні Технології, Комп’ютерні Системи, Одяг та Текстильні Технології, Економіка, Електротехніка (Адаптографія), Електроніка та Технології Мобільного зв’язку, Технології Механіки та Машинобудування, Підприємництво та Управління, Міжнародні Економічні Відносини, Технічні переклади, Медичний Інженерія та Фізика, Телекомунікації.
  2. Магістратура – 1,5 – 3 роки навчання (Авіаційний Транспорт, Бізнес Фінанси, Бізнес Інформатика, Управління Цивільним Будівництвом та Нерухомістю, Комп’ютерні Будівельні Системи, Комп’ютеризований Контроль Електричних Технологій, Економіка, Електроніка, Технологія, Механіка та Машинобудування, Підприємництво та Менеджмент, Екологія, Індустріальна Інженерія та Управління, Інновації та Підприємництво, Міжнародні Економічні Відносини, Логістика та Управління Поставками, Медична Інженерія та Фізика, Виробнича Інженерія, Електричні Системи Залізничного Транспорту, Технічний Переклад Телекомунікації, Інноваційна Дорожня і Мостобудівна Інженерія.
  3. Докторантура – 4-5 років навчання (Автоматизація та Комп’ютерна Інженерія, Комп’ютерні Системи, Хімія, Цивільна Інженерія, Електроніка, Екологія, Інженерні Технології, Механіка та Машинобудування, Інформаційні технології, Виробнича Інженерія, Енергетика та Електроінженерія, Телекомунікації, Транспорт.

Також в університеті є короткі програми – Семестр «Основи Загальної Англійської Мови», а також літні/зимові курси різноманітних спеціалізацій. Окремою гордістю закладу є Докторська Школа, що функціонує з травня 2010 року при Департаменті Докторантури.

Ризький Технічний Університет – це ваш новий світ науки та інновацій!