З кожним днем на теренах європейських країн з’являється все більше висококласних ресторанів з вишуканими стравами та бездоганним вином. В Україні також простежується подібна тенденція, і що радує найбільше – це те, що у нашій країні пропорційно зростає кількість справжніх поціновувачів гастрономічних закладів такого формату. У зв’язку з цим, багато абітурієнтів, які орієнтуються на закордонну елітну освіту, надають перевагу навчанню саме в цьому напрямку.

Один з найвідоміших у Франції Паризький Коледж надає можливість отримати вищу освіту по спеціальності «Гастрономія та Енологія» на базі свого закладу. І, якщо Гастрономія та усе пов’язане з нею, достатньо розповсюджений напрямок навчання, то Енологія – це новий вектор освіти в області знань про вино та його виробництво, що користується великою популярністю серед абітурієнтів. Програма курсу передбачає глибоке вивчення особливостей функціонування food&wine індустрії, велика увага приділяється прикладному маркетингу та розвитку сенсорної практики, необхідної для професій із області вина та гастрономії.

Строки навчання за програмою «МВА Гастрономія та Енологія» у Паризькому Коледжі – всього 18 місяців. Викладання проходить французькою мовою, тож, для іноземних студентів існує додатковий курс для опанування мови у відповідному обсязі для отримання тематичних знань.

Такий самий курс, але в полегшеному форматі, має французька мовна школа «Elfe», що розташовується у Парижі. Програма навчання складається із 6-ти учбових блоків:

  • Управління;
  • Маркетинг;
  • Зв’язки з громадськістю;
  • Товари класу «Люкс»;
  • Підприємство;
  • Експериментальна частина.

Для викладання предметів запрошені визнані спеціалісти в області Гастрономії та Енології, а практичні навички студенти отримують у найпрестижніших винарнях та гастрономічних закладах Франції.

Подібна програма, що має назву «Готельний бізнес та Кулінарне Мистецтво», є й в болгарському університеті ВУМ (Варненський Університет Менеджменту). Про особливості навчання та неймовірну можливість для студентів проходити практику у ресторанах Michelin, ви можете прочитати у нашій статті.

Випускники ВУЗів напрямку Гастрономії та Енології отримують безцінний досвід поруч з гуру кулінарного мистецтва, а також можливість отримати масштабну самореалізацію і робоче місце в європейських п’ятизіркових закладах.

Ваша освітня подорож до Франції, безсумнівно, стане найкращим рішенням для здійснення власних професійних мрій!