Погодьтесь, що для майбутніх бізнесменів найкращий час для отримання практичних знань – це період навчання, коли надбану теоретичну базу можна вдало поєднати з втіленням ідей у реальні підприємницькі проекти. Таку рідкісну можливість отримують студенти Вищої школи бізнесу, мистецтв і технологій Riseba, що знаходиться у самому серці Латвії, місті Рига.

Окрім основного кампусу, заклад має додаткове представництво у Даугавпілсі та є єдиною вищою школою серед Балтійських країн, яка володіє одразу двома акредитаціями EPAS від Європейського фонду розвитку менеджменту.

25 років досвіду у навчанні бізнес справі дозволили створити на базі школи повноцінний творчий бізнес інкубатор, який, ще під час вивчення теорії у закладі, забезпечує студентів можливістю реалізувати свої ідеї на практиці та започаткувати свою власну справу. Процес має багатоступінчату структуру та контролюється на рівні найдосвідченіших викладачів бізнес школи. А найталановитіші проекти отримують серйозну підтримку з боку закладу.

Засновники бізнес інкубатору розробили ідейне бачення цього проекту та виклали його у наступних тезисах:

  • Мета проекту – підтримати студентів Riseba у розвитку їх бізнес ідей, розробці проектів, а також у започаткуванні підприємницької діяльності.
  • Місія проекту – забезпечити всіх студентів школи теоретичними та практичними знаннями і досвідом, а також створити умови для старту підприємницької діяльності під час навчання.

Творчий бізнес інкубатор створює максимально сприятливе середовище для створення та розвитку бізнес ідей. Студенти розробляють бізнес план, створюють підприємство і починають успішну кар’єру підприємців.

Загалом, Вища школа бізнесу, мистецтв і технологій Riseba підтримує багато освітніх заходів, аби студенти закладу відчували впевненість у своїх силах та вірили у реальну можливість отримати в майбутньому гідну роботу. Таким чином, окрім творчого бізнес інкубатора, бізнес школа Riseba надає можливість своїм студентам отримати додаткові знання та навички на курсах Центру кар’єрного росту або авторизованого учбового центру «Apple».

Окрім усього вище сказаного, школа Riseba також мотивує своїх студентів на фінансовому рівні і пропонує їм поборотися за одне з 50-ти бюджетних місць або претендувати на одну з 17 видів знижок на навчання.

Ваша бізнес ідея може бути втілена вже сьогодні у Вищій школі бізнесу, мистецтв і технологій Riseba!

Більше інформації про Вищу школу бізнесу, мистецтв і технологій Riseba можна знайти на сторінці https://iccnovar.com/vyshha-shkola-biznesu-mystetstv-i-tehnologij-riseba/