Багато хто знає про вільну державу Баварію, що у Німеччині, завдяки всесвітньо відомим пивними фестивалями та однойменній футбольній команді. Однак, на цій території також знаходиться багато престижних університетів, які вважаються одними з найкращих у своїй спеціалізації.

Загалом, вища освіта в Німеччині надається на базі трьохсот тематичних університетів та триває від 3 до 6 років. Прийом заяв здійснюється двічі на рік – до 15 липня на літній семестр та до 15 січня на зимовий семестр. Більшість університетів мають програми як німецькою мовою, так і англійською, що забезпечує спрощений варіант навчання для іноземних студентів.

Один з найбільших та найвідоміших університетів Баварії – це Університет Прикладних Наук (University of Applied Sciences Würzburg-Schweinfurt або FHWS). Його кампуси знаходяться у містах Вюрцбург і Швайнфурт. Заклад був заснований у далекому 1971 році, а на сьогоднішній день в ньому працюють вже 5 науково-дослідницьких інститутів на чолі з найбільш досвідченими спеціалістами у своїй сфері.

Так виглядає актуальна інформація про Університет Прикладних Наук Вюрцбург-Швайнфурт:

  • 10 факультетів (основні напрямки – сучасні технології, економіка, економіка, соціальні науки, дизайн та мови);
  • 20 програм ступеню Бакалавр + 3 програми для іноземних студентів;
  • 15 програм ступеню Магістр + 3 програми для іноземних студентів;
  • 9000 студентів щорічно;
  • 40 країн походження студентів;
  • 217 викладачів найвищого рівня;
  • 20 курсів, доступних у віртуальному режимі.

Особливою перевагою закладу являється те, що, зразу ж після вступу, студенти мають право обрати навчання у форматі «програм–близнюків» та отримувати знання одночасно двома мовами – німецькою і англійською. Як результат – престижний TWIN Certificate, який засвічує відповідну кваліфікацію міжнародного рівня.

Також, FHWS бере участь у програмі «Hochschule Dual», яка являється ініціативою баварських університетів прикладних наук. Вона пропонує подвійний учбовий процес підвищеної інтенсивності: навчання + дослідження або дослідження + інтегрована практика/стажувальний період. Це дозволяє студентам надійно закріпити отримані теоретичні знання в процесі практичних занять та дослідницької діяльності.

Для абітурієнтів важливо знати, що Університет Прикладних Наук Вюрцбург-Швайнфурт має договірні відносини зі 140 закладами вищої освіти в усьому світі, в яких студенти можуть продовжувати навчання після проходження основного курсу.

Баварія із радістю відкриє для Вас нові знання та нові перспективи!

Докладніша інформація про умови вступу та навчання у ВУЗах Німеччини на сторінці https://iccnovar.com/osvita-v-nimechchyni