Європейська Школа Економіки позиціонує себе як бізнес школа 21-го століття, і це не випадково. На базі багатьох європейських представництв закладу навчаються майбутні управлінці, економісти та фінансисти найвищого, міжнародного, рівня.

Окрім стандартних стаціонарних програм Бакалавра та Магістра, школа пропонує вже досвідченим спеціалістам зробити upgrade своїх знань з допомогою надсучасних теоретичних матеріалів, що викладаються на базі закладу.

Абітурієнти курсів для спеціалістів у Європейській Школі Економіки можуть самостійно обирати локацію навчання – Лондон, Рим, Мілан, Флоренція або Мадрид – та насолоджуватись якісним відпочинком у вільний від лекцій час.

Доступні напрямки додаткового навчання для спеціалістів:

  • Фінанси – спеціалізована програма для менеджерів фондів та професійних інвестиційних аналітиків. На курсі розглядаються сучасні принципи фінансування та прийняття фінансових рішень, а також їх вплив на коло актуальних управлінських питань.

Строки навчання – один академічний семестр.

Мова викладання – англійська.

  • Маркетинг – спеціалізована програма для менеджерів, які відповідають за розвиток продукту на локальному та міжнародному ринках. Програма направлена на розвиток маркетингових навичок та розуміння актуальних принципів досягнення успіху в цьому напрямку. Ці знання дозволять студентам надавати послуги в бізнес маркетингу та приймати участь в управлінні брендами, розробці нових продуктів.

Строки навчання – один академічний семестр.

Мова викладання – англійська.

  • Менеджмент – спеціальна програма для менеджерів-управлінців усіх рівнів. Програма навчає студентів коректному поєднанню теоретичних знань сучасного менеджменту з практичним їх втіленням. Такі навички в управлінні дають серйозну фору студентам школи у порівнянні з іншими представниками професії.

Строки навчання – один академічний семестр.

Мова викладання – англійська.

  • Готельний менеджмент – програма, яка надає надійну основу знань для їх реалізації в готелях міжнародного класу. Студенти отримують цінну інформацію щодо мінливих соціальних, культурних, економічних та політичних факторів, які активно впливають на цю сферу.

Строки навчання – 3 місяці + 3 місяці обов’язкового навчання.

Мова викладання – англійська.

  • Івент менеджмент – програма, яка навчає студентів ключовим процедурам організації різноманітних заходів: формування концепції, вивчення особливостей цільової аудиторії, планування, брендінг, організація та спонсорство.

Строки навчання – 3 місяці.

Мова викладання – англійська.

  • Менеджмент в області моди – програма для студентів, які мають бажання стати частиною дуже конкурентного бізнес сектору – індустрії моди. В процесі програми слухачі отримують цінні знання про стратегічне планування, міжособистісні комунікації та творчий підхід у вирішенні проблем.

Строки навчання – 3 місяці.

Мова викладання – англійська.

Після закінчення будь-якого з вищезазначених курсів, студенти мають право пройти 3- місячне стажування у профільній місцевій компанії та отримати про це відповідний сертифікат.

За досить короткий термін навчання, студенти курсів для спеціалістів у Європейській Школі Економіки отримують безцінні знання в області найбільш сучасних дисциплін. У майбутньому, вони успішно їх інтегрують у розвиток власної кар’єри.

Нові знання – нові можливості у досягненні Ваших кар’єрних цілей!

Докладніша інформація про програми Європейської Школи Економіки на сторінці https://iccnovar.com/europeanschool-of-economics-ispaniya-madryd/