Окрім того, що будівля історичного корпусу Віденського Університету має неперевершений естетичний вигляд, протягом останніх 600-та років вона також є місцем розвитку вищої академічної освіти для молоді Австрії та абітурієнтів з усього світу. Випускниками університету вже стали 100 000 тисяч студентів, а сам заклад називають одним з найстаріших у Європі. У ньому навчались 9 нобелівських лауреатів, п’ятеро з них отримали нагороду за досягнення в області медицини, двоє – з фізики, один – в області економіки, ще один – з хімії.

З давніх часів Віденський Університет успішно підтримує тенденцію інтернаціонального складу слухачів курсів, і сьогодні процентне співвідношення складає десь 50 на 50.

Сьогодні в університеті нараховується біля 180 навчальних програм у рамках ступенів Бакалавру, Магістра та Доктора Наук за усіма можливими спеціальностями. Окремим напрямком навчання є програми акредитації викладачів та післядипломна освіта.

Факультети Віденського Університету:

 1. Математичний факультет;
 2. Факультет Географії, Астрономії та Наук про Землю;
 3. Юридичний Факультет;
 4. Факультет Психології;
 5. Факультет Інформатики;
 6. Хімічний Факультет;
 7. Факультет Фізики;
 8. Факультет Філософії та Освіти;
 9. Історико-Культорологічний Факультет;
 10. Факультет Теології;
 11. Соціологічний Факультет;
 12. Економічний Факультет;
 13. Перекладацький Факультет;
 14. Факультет Спортивних Наук;
 15. Факультет Наук про Життєдіяльність.

Здебільшого, абітурієнти зараховуються на курси за результатами прийому документів, наявності необхідної кількості балів та співбесіди, але є перелік особливих спеціальностей, для яких все-таки необхідно проходити вступний  іспит.

У Віденському Університеті передбачене функціонування великої кількості сервісів для допомоги студентам на різних етапах навчання:

 • Міжнародний офіс – для організації тимчасового навчання за кордоном та обміну цінним національним досвідом (програма Erasmus\Sokrates).
 • Команда «Доступне навчання» – для надання організаційної допомоги студентам з обмеженими можливостями.
 • Програма фінансової підтримки – для допомоги студентам у вирішенні питань оплати за навчання (гранти, стипендії, страхування, тощо).
 • Центр соціальної допомоги – для підтримки студентів, які опинились у важкій життєвій ситуації (навчання з дитиною, психологічні проблеми, гендерна дискримінація, тощо)
 • Мовний центр – для вдосконалення знань іноземних мов у майбутніх та теперішніх студентів (більше 30-ти мов).
 • Університет Спорту – для забезпечення здорового способу життя студентської молоді (від баскетболу до дзен медитацій).
 • Кар’єрний центр – для організації подальшого працевлаштування випускників вишу, а також розподілу варіантів для стажування.
 • Короткі зимові та літні курси – для адаптації майбутніх студентів до навчання в університеті (культура, мова, дизайн, тощо).

Як і більшість університетів столиці Австрії, Віденський Університет дає змогу студентам самостійно планувати графік відвідування лекцій та практичних занять, що значно підвищує їх відповідальність та самодисципліну. Це пояснює подальшу затребуваність таких спеціалістів у найрізноманітніших сферах економіки в Європейських країнах та навіть на інших континентах.

Віденський Університет – це справді один з найкращих закладів вищої освіти у світі. Він забезпечує кожному, без винятку, студенту всі умови для якісного навчання та досягнення найбільш амбіційних цілей у житті!

Докладніше про Віденський Університет читайте на сторінці https://iccnovar.com/university-of-vienna/