Чи знаєте Ви, що європейці пенсійного те передпенсійного віку вважають цей період найкращим у своєму житті? Це якраз той час, коли діти вже виховані, всі головні справи закінчені, будинок побудований, а великий життєвий досвід дозволяє бачити світ таким, яким він є. Саме в цей період життя вони починають активно подорожувати та відкривати для себе нові знання.

Серед найбільш популярних концепцій довгоочікуваного відпочинку для людей 50+ є цікаві поєднання турів країнами Європи з вивчення місцевої іноземної мови. Деякі наші партнери – мовні школи за кордоном – розробили спеціальні програми для таких студентів, з урахування їх вікових особливостей та ключових інтересів.

Англійський Мовний Центр (English Language Center) з локацією у Великобританії проводить набір на курси для представників прекрасного віку 50+ з екскурсійною програмою по найяскравішим містам Східного Суссексу – Істборну та Брайтону.

Мінімальний курс навчання становить 2 тижні, але, за бажанням студента, може бути пролонгований на 3 або 4 тижні. Мультинаціональна компанія «молодиків» навчається у першу половину дня, отримуючи 20 уроків англійської мови щотижня. А післяобідній час вони витрачають на пізнавальні екскурсії, смачні дегустації, цікаві подорожі. Під час дозвілля студенти спілкуються переважно англійською мовою, закріплюючи надбанні теоретичні знання.

Школа Італійської Мови Леонардо да Вінчі (Italian Language School “Scuola Leonardo da Vinci”) пропонує студентам елегантного віку 50+ спеціальний курс «Dolce Vita» («Солодке життя»). Головні міста Італії – Рим, Флоренція, Сієна або Мілан – можуть стати осередком для проведення активної екскурсійної програми з активним включення у навчання італійській мові.

На вибір студентів існують програми строком 1 або 2 тижні навчання. Групи компонуються у відповідності до рівня знань італійської мови та мають градацію на 6 типів, тож кожен учасник може бути певен, що він буде отримувати адекватні знання у компанії однодумців.

В ранковий час проходять заняття по вивченню Італійської мови, а після обіду група студентів прямує на різноманітні місцеві івенти  та культурні заходи. Мова спілкування – виключно італійська.

Вік 50+ – золотий час для здійснення своїх власних мрій! Зробіть це сьогодні, і вже завтра Ви побачите найкращі куточки цього великого світу. Можете бути впевнені, йому є чим Вас вразити! А нові мовні знання стануть приємним бонусом та приємним мотиваційним приводом подорожувати ще і ще!