Сучасні технології Інтернет зв’язку дозволяють будь-якій людині бути віртуально присутньою у найбільш віддалених точках світу. Це можливо зробити в будь-який час, маючи якісне підключення до онлайн мережі та відкритий доступ до того чи іншого онлайн ресурсу.

Цінність цих розробок добре розуміють в Університеті Економіки та Культури ЕКА. Адже, паралельно зі стаціонарним навчанням, заклад пропонує абітурієнтам віртуальний курс лекцій англійською мовою, який створює повноцінні умови для якісної компенсації персональної присутності студента в навчальному процесі.

На відміну від дистанційної форми навчання, віртуальний курс забезпечує слухачів стандартними можливостями, які мають звичайні студенти стаціонарних курсів:

  • Прослуховувати лекції у прямому ефірі;
  • Задавати питання викладачам та отримувати на них відповіді;
  • Обговорювати актуальні теми с однокурсниками.

Для реалізації віртуального навчання, в Університеті розроблена спеціальна task management система Moodle, в якій знаходяться всі теоретичні матеріали, актуальні посилання та домашні завдання.

В свою чергу, стаціонарна освіта в Університеті ЕКА також має деякі бонуси для студентів, першим з яких являється багатомовність викладання. Студенти з різних країн можуть обрати найбільш оптимальний варіант серед тих, що є запропонованими:

  1. Програми навчання російською мовою: Менеджмент, Інноваційна економіка та Підприємницька діяльність.
  2. Програми навчання англійською мовою: Менеджмент, Управління бізнесом (МВА).
  3. Програми навчання латвійською мовою: Міжнародні угоди та Логістика, Творчий маркетинг та Управління Продажами, Управління в області індустрії відпочинку та розваг, Менеджмент, Бухгалтерія та Аудит, Іноземні мови, Дизайн інтер’єру, Управління в області культури, Державне управління, Дипломатія культури та Міжнародний менеджмент.

Кампус Університету Економіки та Культури ЕКА знаходиться в історичній частині Риги, в старовинному приміщенні 1909 року. В цьому прекрасному місці студенти ВУЗу мають можливість отримати міжнародний диплом вищої освіти, який визнається дійсним в будь-якій країні світу. Гарантія отримання високого рівня знань підтверджується тим фактом, що 67% викладацького складу має докторську ступінь у своєму напрямку навчання.

ЕКА – отримайте віртуальну міжнародну освіту сьогодні!

Подати заявку на вступ до Університету Економіки та Культури в Ризі можна на сторінці https://iccnovar.com/universytet-biznesu-ta-kultury-ryga/