Не секрет, що американські заклади вищої освіти вважаються одними з найкращих у світі. І це справедливо. Саме тут знаходиться один з найстаріших ВУЗів – Гарвардський Університет, який був заснований ще у 17-му столітті.

Інші університети США і Канади мають не менш серйозну кваліфікаційну базу та достатньо високу затребуваність серед локальних та іноземних абітурієнтів. Для отримання шансу стати студентом такого ВУЗу, випускники закладів середньої освіти мають заповнити розгорнуту анкету і здати один з загальних екзаменів – SAT Reasoning Test або ACT, а в деяких випадках – один або декілька тестів SAT Subject Tests. Для абітурієнтів з інших країн також додається екзамен TOEFL. Вступна комісія звертає неабияку увагу на позакласні досягнення абітурієнтів (спорт, мистецтво, хореографія) та їх соціальну активність.

Наші партнери, міжнародні мовні школи ILCS, Kaplan Intеrnational та Каліфорнійська школа Golden Gate забезпечують для своїх студентів цілеспрямовану підтримку у пошуку та вступі до навчальних закладів США і Канади. Це відбувається в рамках відомої системи Pathway Programs.

Pathway Programs – це спеціальні навчальні програми, які тривають від 8 до 16 тижнів. Проходження такої програми гарантує студенту вступ до обраного ВУЗу США чи Канади без вступних іспитів та екзамену TOEFL.

Вам підійде ця програма, якщо Ви:

  • Віком від 16 років;
  • Випускник середнього закладу освіти;
  • Маєте бажання отримати вищу освіту в США чи Канаді у ступенях Бакалавру чи Магістра;
  • Володієте англійською мовою на рівні Intermediate та вище (у випадку, якщо Ваш рівень знань недостатній, Ви можете отримати відповідне навчання у тій самій мовній школі)

На практиці Pathway Programs виглядає як звичайний курс навчання під наглядом персонального куратора (Academic Advisor). Першочергова увага приділяється відпрацюванню академічних навичок на англійській мові, її використанню для написання есе, сприймання інформації на слух, читання докладів та проведення презентацій. На певному етапі студент отримує можливість познайомитись з представниками обраного університету та взяти участь в екскурсії по закладу.

Успішне закінчення курсу Pathway Programs гарантує практично 100%-ну вірогідність отримати місце в рядах студентів престижних вишів США чи Канади. Звичайно, в списку доступних закладів не буде Гарварду чи Йелю, але це будуть дуже гідні університети з найбільш кваліфікованими викладачами.

Тож, обирайте мовну школу – обирайте університет – отримуйте американську освіту!

Докладніша інформація про програми вступу до ВУЗів США та Канади за тел. +38 068 7000560, +38 093 2595501.