Чому саме на Мальті варто здобувати вищу освіту? Тому що ви отримуєте такі самі знання і такий саме диплом, як у Британії, але платите за навчання та проживання в рази менше. Крім того, на Мальті ви маєте можливість проживати на березі Середземного моря в одній з найбезпечніших країн Євросоюзу.

Лондонська школа торгівлі на Мальті (LSCM) у співпраці з Університетом Бедфордшира організовує програми бакалаврату та курси МВА в області фінансів, туризму, HR, логістики, маркетингу та інші. Диплом бакалавра можна отримати лише за 11 500 Євро за три роки, а диплом МВА за ціною 6950 Євро за курс. Це більш, як в два рази дешевше, ніж у Великій Британії.

Лондонська школа торгівлі, Мальта (LSCM) була створена в червні 2014 р. Як глобальний провайдер вищої освіти на Мальті та входить до складу глобальної групи Лондонської школи торгівлі.

Основна мета LSCM полягає у тому, щоб бути провідним постачальником світової вищої освіти на Мальті. Згідно з баченням та місією її “батьківського” інституту, а саме Лондонської школи торгівлі (LSC), LSCM має намір забезпечити високоякісні та інноваційні програми для студентів та професіоналам на Мальті. Це бачення співвідноситься з політикою уряду Мальти, зокрема, з метою сприяння розвитку острову, як центру вищої освіти для залучення світових талантів та взаємодії з регіональним бізнесом для створення стабільної економіки.

Кампус знаходиться в безпосередній близькості від історичного міста Валлетти, який є місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і знаходиться в межах легкої досяжності від головного транспортного вузла острова, а також безлічі історичних пам’яток, торгових центрів, зон відпочинку та розважальних закладів.

У LSC Malta ви будете занурені у середовище, яке є міксом національностей та культур, що сформує ваш міжнародний досвід, який виходить за межі основних досягнень в галузі науки.

Додаткова інформація про ВУЗ та реєстрація на програми навчання на сторінці https://iccnovar.com/london-school-of-commerce-malta