Лодзький університет у 2017/2018 академічному році надає 50% знижки на навчання для громадян України.

Знижки надаються на весь період навчання.

Лодзький університет це один з провідних навчальних закладів у Польщі. Університет був заснований у 1945 році з метою продовження традицій вищих навчальних закладів, які вже існували у Лодзі в минулому. Навчання в Університеті відбувається на 12 факультетах, 95 програмах та 158 спеціальностях.

Лодзький університет пропонує також навчання в аспірантурі та більш ніж 50 програм післядипломної освіти, у тому числі отримання диплому МВА та фінансову підтримку за програмою EFS.

Лодзький університет – це інтернаціональний навчальний заклад. Іноземці, які навчаються у нашому Університеті, у тому числі учасники програми Erasmus+, приїхали до нас з більш ніж 80 країн світу. Завдяки цьому в Лодзькому університеті, а також і в Лодзі панує неповторна міжнародна атмосфера, де можна зустріти представників різних національностей.

Варто також звернути увагу на те, що свою співпрацю з закордонними вищими навчальними закладами Лодзький університет розглядає як спосіб постійного вдосконалення та одночасного продовження традицій багатокультурної Лодзі. Університет приймає багато гостей, у тому числі видатних спеціалістів, відомих професорів та політиків з усього світу.

Важливою частиною Університету є найстарша у Польщі Школа польської мови для іноземців, яку закінчили вже більш ніж 25 000 студентів. Школа пропонує курси польської мови (терміни навчання: 1 місяць, 5 місяців, 9 місяців), які готують майбутніх студентів до навчання у Польщі (на гуманітарних, технічних, економічних, сільськогосподарських та інших факультетах), а також  кандидатів на післядипломне навчання та в аспірантуру.

Спеціалісти компанії “NOVAR” допоможуть вам поступити в Лодзький Університет та отримати знижки на навчання.

Ви можете залишити свою заявку на навчання у Лодзькому Університеті на сторінці https://iccnovar.com/education-poland/vyshha-osvita-a-polshhi