Навчання в Канаді

Середня та Вища освіта в Канаді

Подати заявку
Дізнатись більше
Закрити

Подати Заявку

Інформація щодо навчанняОсобиста інформаціяНавчання в Канаді

П'ять пунктів про Канаду

Величезна площа, відносно невелике населення, красиве природне середовище.
Один з найбагатших народів світу.
Мультикультурне суспільство з багатьма іммігрантами.
Добре шанована та витончена система освіти, і одне з найпопулярніших місць для міжнародного навчання.
Безпечне та цікаве місце для навчання - студенти повинні починати вступ у ВУЗ заздалегідь, оскільки місця можуть бути обмеженими.

Розташування та географія

Канада, що покриває більшу частину північної частини північноамериканського континенту, є другою за величиною країною світу (після Росії) загальною площею 9,9 млн. кв. км. Країна простягається від Тихого океану на заході і до Атлантичного океану на сході. Північна Канада доходить до Полярного кола, а південна Канада простягається нижче північних точок Сполучених Штатів (з якими вона має найдовший кордон у світі). Столицею є Оттава (у провінції Онтаріо).

Клімат

Оскільки це настільки велика країна, клімат Канади значно відрізняється у своїх регіонах. Але в цілому країна відома своїми холодними, а часом і довгими зимами, красивими і м'якими сезонами восени і навесні, а також гарячими, але часто короткими літами.

Історія та населення

Першими жителями Канади були корінні канадці, також відомі як корінні народи, в тому числі народів інуїтів на півночі. Потім її облаштували британці та французи, і на деякий час керувала Англія. У 1982 році країна офіційно розірвала свою юридичну залежність від Британського парламенту з Актом Канади. Канада була засновником НАТО та Організації Об'єднаних Націй.
Населення Канади трохи більше 35 мільйонів, що є відносно невеликим для такої країни. Оскільки значна частина території Канади залишається пустинею, більшість канадців живуть у високо урбанізованих центрах на півдні; майже 90% населення зосереджено в межах 160 км від кордону США. Канада має дві офіційні мови: англійську (59%) та французьку (22%). Майже 20% говорять на іншій мові.

Суспільство та культура

Сьогодні Канада справді є багатокультурною та багатонаціональною країною. За останні півстоліття вона прийняла мільйони іммігрантів завдяки національній політиці мультикультуралізму. Різноманітні звичаї Канади, кухні, традиції, види спорту та урочистості - це результат іммігрантської традиції.

Канада вважається мирною, безпечною і упорядкованою країною. Вогнепальна зброя суворо контролюється. Канадці користуються рівнем життя, який є одним з найвищих у світі.

Економіка

Одна з найбагатших країн світу - Канада - велика промислова та торгівельна країна. Вона є членом G7/8, Великої двадцятки, Організації економічного співробітництва та розвитку та багатьох інших міжнародних організацій. Вона може похвалитися високоосвіченою робочою силою та все більш диверсифікованою економікою. Канадська економіка є орієнтованою на ринок, як у США, але уряд має тенденцію надавати більше підтримки та втручання, ніж уряд США. Міжнародна торгівля є важливою частиною канадської економіки, особливо з США. Валюта - Канадський долар.

Уряд

Канада - формально є конституційною монархією, керується власною Палатою громад. Хоча генерал-губернатор офіційно є представником королеви Єлизавети II, насправді генерал-губернатор діє лише за порадою канадського прем'єр-міністра. Канада загалом є неймовірно стабільною і безпечною країною.
Умови життя та вартість проживання
Багато людей вважають, що вартість проживання в Канаді значно нижча, ніж їх рідна країна, але, звичайно, це не стосується всіх студентів (наприклад, студентів з Індії чи Непалу). Міжнародні студенти потребують приблизно 15 000- 30 000 канадських доларів (CDN) на рік, включаючи плату за навчання, для покриття їхніх витрат.

Освітня система

Канада заявляє про один з найвищих показників післяшкільної освіти у світі. Більше половини (53%) канадців у віці від 25 до 64 років пройшли певну форму післяшкільної освіти; в середньому по ОЕСР, на 32%. Післядипломні навчальні заклади знаходяться по всій країні; у Канаді лише трохи більше 100 університетів і 127 коледжів.
У Канаді провінції та території відповідають за всі рівні освіти, включаючи коледжі та університети.
У доповненні до післяшкільних варіантів, Канада пропонує широкий спектр незалежних приватних шкіл-інтернатів для молодших школярів відзначили їх передовий досвід в області підготовки молодих людей до вступу в університет і розміщення коледжу.

Університет

Канадські університети пропонують високоякісну освіту, яку дуже добре поважають у всьому світі. Ступінь з канадського університету має значний престиж, що робить Канаду основною метою для багатьох іноземних студентів.
Університетські ступені пропонуються на трьох послідовних рівнях - бакалавра, магістра та докторантура. Бакалаврські ступені зазвичай вимагають три-чотири роки навчання в повному обсязі, залежно від провінції. Ступінь з відзнакою бакалавра передбачає більш високу ступінь концентрації в основній темі, а також більш високий рівень успішності, а в деяких випадках, додатковий рік навчання. Ступінь магістра зазвичай вимагає двох років навчання після закінчення загальної або почесної програми бакалавра.
Практично всі канадські університети є державними установами, що є головною відмінністю між канадськими та американськими університетами.

Коледж

Канадські коледжі та інститути є все більш відповідними навчальними закладами. Їх освітня модель включає в себе досвідчених фахівців та вихователів, які працюють у партнерстві з місцевими підприємствами, громадами та галузями. Коледжі призначені для того, щоб запропонувати студентам навички, які необхідні для кар'єри на ринку праці, який швидко розвивається.
Багато коледжів зараз пропонують програми для студентів та аспірантів, а також один-трирічні програми дипломів.
Коледжні програми, як правило, більш доступні, ніж університетські і більше профорієнтовані.

Інформація, що стосується міжнародних студентів

У 2015 році в Канаді перебувало понад 353 570 іноземних студентів, з яких 75% навчалися у вищих навчальних закладах. У 2015 році в Канаді також було додатково виділено 90 000 іноземних студентів, які навчаються в короткострокових програмах.
Міжнародні студенти, які поступають безпосередньо зі школи до університету або коледжу в Канаді, повинні почати вступ завчасно, оскільки університети Канади або окремі програми університету можуть бути обмеженими зі кількістю відвідувачів.
Міжнародні студенти можуть працювати в Канаді під час навчання та після закінчення навчання.

Подати Заявку

Інформація щодо навчанняОсобиста інформаціяЗалишились запитання?

Отримати безкоштовну консультацію

Замовити дзвінок

Закрити

Наші менеджери звяжуться з Вами прогягом 10хв