Середня та середньо-спеціальна освіта в Польщі

Навчання в Польщі після 9-го класу

Діти з України по закінченню дев’ятого класу можуть вчитись у польських ліцеях або технікумах на безкоштовній основі.

Польський ліцей є продовженням старшої школи (коледжу) і готує учнів до вступу у Вищі навчальні заклади. Навчання у ліцеї триває три роки (з 2019 року вводиться чотирьохрічна система навчання). Перед випуском учні здають екзамени, так звану «матуру», на основі якої, по конкурсу оцінок, можна претендувати на безкоштовні місця у польському ВУЗі.

У польському техникумі можна отримати диплом середньо-спеціальної освіти за чотири роки (з 2017 року за п’ять років) та по його закінченню одразу йти працювати. Після технікуму також можна вступати у ВУЗ Польщі, але це відбувається не так часто, як після закінчення ліцею.

Вступ у ліцеї та технікуми відбувається на основі співбесіди з директором, а також на основі оцінок в атестаті (бажано не менше восьми балів). Рівень знання польської мови має бути високий, особливо при вступі у технікум, де навчання  проводиться за спеціальними предметами.

Якщо батьки дитини знаходяться в Україні, то в Польщі має бути призначений опікун.

Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати технікум або ліцей за вашими вимогами,  оформити документи для вступу у навчальний заклад та допомогти з вирішенням візового питання.


Наша компанія співпрацює з наступними середьно-спеціальними навчальними закладами Польщі:

Технікум AWANS у м.Кельце є приватним учбовим закладом в Польщі.
http://www.awans-szkoly.pl
Нарямки навчання:
 Перукар
 Технік з харчування та послуги громадського харчування
 Технік готельної справи
 Технік – інформатик
 Технік ландшафтної архітектури
 Технік будівництва
 Автомобільний технік
 Технік – логіст
 Технік- економіст
 Технік організації реклами
 Технік з модної промисловості (дизайнер одягу)
 Технічний спеціаліст з обслуговування туризму
 Ветеринарний технік
Після закінчення технічного коледжу учень може приступити до державного іспиту, що підтверджує професійну кваліфікацію і до іспиту зрілості (ЗНО). Після позитивно складеного іспиту зрілості, учень має можливість продовжити науку в вищих навчальних закладах.
Додаткова пропозиція для учнів :
– Курси підвищення кваліфікації, а також можливість взяти участь в міжнародних Європейських проектах – закордонної співпраці;
– Гарантується навчальна практика в польських роботодавців і в шкільних практичних лабораторіях (під час практики можна вже домовитися з роботодавцем про подальше працевлаштування);
– Якісно обладнанні класи для практичних занять, а також великий професійний спортивний комплекс для власних потреб (спортивний зал, стадіон, фітнес-центер, тренажерний зал);
Школа забезпечує проживання в шкільному гуртожитку, розташованому в місті Кельце, al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13, 25-314 Kielce.
10-15 хв., пішки від навчального корпуса.
Витрати для учнів:
1. Навчання в школі безкоштовне. Застосовується лише один реєстраційний внесок у розмірі 30 злотих. Сплачується в кожному навчальному році.

2. Щомісячна вартість проживання в гуртожитку складає 270 злотих (тримісний номер) + напівпансіон (дворазове харчування, за винятком суботи та неділі).

3. 40 Євро одноразовий платіж, який буде виплачений заздалегідь протягом усього навчального року для повсякденного догляду за дитиною. 

4. Проїздний квиток – 39 злотих.


За допомогою у поступленні до польських технікумів або ліцеїв звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу в ВУЗ, який включає в себе:

  1. Консультації стосовно процесу вступу у навчальний заклад, навчання, порядку оплат та місця проживання.
  2. Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Республіки Польщі та обраного навчального закладу (надалі – «НЗ»).
  3. Переклад документів.
  4. Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом абітурієнта до обраного НЗ.
  5. Видача студенту/учню офіційного засвідчення про зарахування до польського НЗ для отримання закордонного паспорту, студентської/учбової візи та відтермінування від військової служби.
  6. Допомога з оформленням у гуртожиток.
  7. Допомога у формуванні пакету документів для вирішення візового питання.
  8. Допомога у формуванні марштуту проїзду до місця проживанння в Польщі та до навчального закладу.

Вартість пакету послуг складає 6900 грн.

Можливо надання додаткових послуг за окрему оплату.

Вартість пакету послуг не включає в себе:

  • апостиль диплому/атестату
  • нотаріальне завірення документів
Закрити

Подати Заявку

Інформація щодо навчанняОсобиста інформаціяЗакрити

Бажаєте отримати Консультацію?