International Business School

Дізнатись більше
Закрити

Подати Заявку

Інформація щодо навчанняОсобиста інформація 

 

 

 

Рік заснування: 1991

Вартість навчання: від 4400 Євро/рік

Мова навчання: англійська

Програми навчання:

  • Бакалаврат: фінансовий менеджмент, менеджмент, менеджмент у мистецтві, дипломатія, управління персоналом, маркетинг, філософія, туризм.
  • Магістратура: міжнародний менеджмент, HR-менеджмент, фінансовий менеджмент, маркетинг,  бренд-менеджмент, фінансовий консалтинг, МВА.

Про ВУЗ

International Business School була заснована у 1991 році як перший приватний бізнес-коледж у Центральній Європи. З того часу ВУЗ перетворився на сучасну і динамічну бізнес-школу, яка приймає студентів з усього світу. На сьогодні IBS має два кампуси: в Будапешті та у Відні. У співпраці з The University of Buckingham, бізнес-школа навчає спеціалістів в області менеджменту, маркетингу, туризму та міжнародних відносин та надає британські дипломи, що дозволяє випускникам ВУЗу працювати у цілому світі.

Навчальні корпуси та студентська резиденція IBS розташовані біля центру Будапешту на березі Дунаю, що дозволяє студентам легко доїхати до будь-якої точки столиці Угорщини.


Реєстрація на навчання

Для додаткової інформації або для реєстрації на програми навчання IBS звертайтесь до консультантів ICC NOVAR за тел. +38 (068) 457-60-71+38 (093) 511-48-25+38 (099) 283-05-21.

Подати заявку
Залишились запитання?

Отримати безкоштовну консультацію

Замовити дзвінок

Закрити

Наші менеджери звяжуться з Вами прогягом 10хв