Мовна школа Kapito

Школа німецької мови Kapito, Мюнстер

http://www.kapito.com/en/home.html

Про школу

Мовна школа KAPITO розташована у центрі міста Мюнстер на Заході Німеччини, оскільки тут розмовляють німецькою мовою без акцентів. Школу, зазвичай відвідує 80-120 студентів, влітку до 200 студентів з різних країн. Дехто лишається на 2-3 тижні, дехто на 5-6 місяців. За 20 років роботи Kapito розробило систему навчання, яка дозволяє студентам швидко вивчати німецьку мову.

Маючи близько 55 тисяч студентів, Мюнстер є третім за величиною університетським містом і одним з найпопулярніших місць для навчання в Німеччині. Молоді люди відзначають ритм життя в Мюнстері і створюють особливу, жваву атмосферу. Велосипед є найважливішим засобом транспорту в Мюнстері і довгий час є символом цього екологічно свідомого міста.

Мальовничий історичний центр 1200-річного міста з його численними церквами і музеями також пропонує чудові контрасти з багатьма прикладами сучасної архітектури. Набережна, яка оточує весь центр міста, численні парки та озеро Азі, ідеально підходять для відпочинку на відкритому повітрі. Міські фестивалі, музичні фестивалі, художні виставки, блошині ринки: завжди відбувається щось для відвідувачів з усього світу.


Курси німецької мови 

  • Розраховані на студентів віком від 16 років
  • Можна навчатися на курсах від 1 тижня
  • 20 занять на тиждень
  • У групі не більше 12 студентів
  • Студенти отримують допомогу у виконання домашнього завдання після обіду (безкоштовно)
  • 5 культурних та розважальних заходів на тиждень
Тривалість

Вартість курсів

1 тиждень 225 €
2 тижні 430 €
3 тижні 635 €
4 тижні 820 €

Умови проживання:

Проживання у сім’ї, включені сніданки/пів-пансіон 

Одномісна спальня, із спільною чи окремою ванною кімнатою. Місце можна забронювати зі сніданками чи пів-пансіоном. Також є можливість користуватися кухнею в домі.

 

Проживання у сім’ї, включені сніданки (житло знаходиться на відстані до 8 км від школи) житло знаходиться на відстані до 2 км від школи
1 тиждень 155 € + 20 €
2 тижні 235 € + 40 €
3 тижні 315 € + 60 €
4 тижні 420 € + 80 €
Додатковий тиждень 105 € + 20 €

 

Проживання в апартаментах, самообслуговування

Пропонується проживання у квартирі чи однокімнатних апартаментах. В усіх апартаментах є кухня чи приміщення для приготування їжі, а також ванна кімната. Студенти повинні обережно користуватися апартаментами та відшкодувати усі пошкодження майна.

Проживання в апартаментах із самообслуговуванням Вартість за 1 тиждень, віддаленість від кампусу до 8 км Віддаленість від кампусу до 2 км
150 € + 20 €

Реєстраційний збір за бронювання житла: 70 €


Соціальна програма: Крім занять, школа також пропонує привабливу програму культурних та громадських заходів, організовану та супроводжувану працівниками школи: екскурсія містом, екскурсії на велосипеді, кіно, відвідування музеїв, паб-тури, спорт, прощальна вечеря та багато іншого. Все це забезпечує невимушену атмосферу та робить Ваше перебування в Мюнстері активним. Ця культурна та соціальна програма входить у вартість курсу.

За додаткову оплату школа організовує екскурсії містами Німеччини, а також у Нідерланди та Бельгію.


Оформлення на курси

Для безкоштовної реєстрації на курси школи німецької мови Kapito заповніть реєстраційну форму, розташовану нижче. 

Подати заявку