Міжнародна школа “Awans”

Дізнатись більше
Закрити

Подати Заявку

Інформація щодо навчанняОсобиста інформаціяГрупа шкіл та технікумів “Awans”, Кєльце


Гімназія
Гімназія надає загальну середню освіту та готує учнів до позитивно зданого екзамену зрілості, після якого Ви можете на рівних правах бути прийнятим до Вищих навчальних закладів по  усьому ЄС.

Термін навчання-3 роки


Професійна школа 
Можливий вибір професій: перукар, кухар, муляр-штукатур, лакувальник, механік, монтер-будівельник, кондитер, пекар, продавець.
Термін навчання-3 роки
Після закінчення професійної школи учень може приступити до державного екзамену, який підтверджує професійну кваліфікацію. По позитивно зданому екзамені учень отримує професію та диплом Європейського зразка. Який підтверджує отриману кваліфікацію і є дійсним на території Європейського союзу.


Технічний коледж (технікум)
Можливий вибір професій: перукар-модельер, кухар-технолог, менеджер готельного бізнесу, ландшафтний дизайнер, автомобільний механік, будівельник автомагістралей, інформатик, інженер холодильних систем.
Термін навчання-4 роки.
Після закінчення технічного коледжу учень може приступити до державного екзамену, підтверджуючого професійну кваліфікацію і до екзамену зрілості (ЗНО). Після позитивно зданого екзамену зрілості, учень має можливість продовжити науку в вищих навчальних закладах.

 

Подати заявку
Залишились запитання?

Отримати безкоштовну консультацію

Замовити дзвінок

Закрити

Наші менеджери звяжуться з Вами прогягом 10хв