Робота за кордоном

Працюй викладачем англійської мови за кордоном!

Якщо вам від 20 до 30 років і ви добре володієте  англійською  мовою, тоді ви можете розпочати кар’єру викладача англійської на міжнародному рівні.

Досвід викладацької роботи та наявність профільної освіти не обов’язкова!

Робота пропонується у школах Китаю, В’єтнаму, на Кіпрі, на Мальті, у Туреччині та в інших країнах протягом року та під час літніх канікул в таборах.  Щомісячна заробітна плата складає в середньому 1200 дол. США, житло зазвичай оплачує працедавець.

Для початку роботи за кордоном на посаді викладача англійської мови вам необхідно пройти 120 годинний он-лайн курс на сертифікат TESOL –Teaching English to Speakers of Other Languages. Цей сертифікат дозволяє працювати викладачем англійської мови у країнах, де ця мова є іноземною, а також у країнах, де є другою мовою.  Курс проводиться он-лайн, тому  ви можете самі встановлювати інтенсивність занять, час і місце їх проходження. Після  реєстрації на курс, ви отримаєте пароль і логін до особистого кабінета  та зможете проходити заняття у будь-який час доби. По закінченню курсу здається заключний тест після якого видається міжнародно визнаний сертифікат. Далі, ви зможете самі шукати роботу викладача або скористатися нашою допомогою.

Вартість курсу TESOL:

300 фунтів – реєстраційний внесок

300 фунтів – через місяць після початку курсу

145 фунтів за сертифікат

Окремо оплачується 400 фунтів, якщо ви потребуєте працевлаштування.

Ми пропонуємо вакансії викладачів англійської мови у школах Китая, В’єтнама, Малайзії, на Кіпрі, на Мальті, у Туреччині та в інших країнах. Зазвичай працедавець оплачує житло і страхівку, у деяких випадках – харчування. Щомісячна заробітна плата зазвичай коливається від 1000 до 1700 дол. США в залежності від країни. Робочий контракт складається від трьох до 12 місяців з можливістю продовження.

 

Якщо вас зацікавила наша пропозиція, напишіть нам повідомлення і один з наших координаторів зв’яжеться з вами.

Напишіть нам