Навчання в Греції

Вища освіта в Греції

Подати заявку
Дізнатись більше
Закрити

Подати Заявку

Інформація щодо навчанняОсобиста інформаціяНавчання в Греції

Особливості системи Вищої освіти:

Безкоштовна освіта для іноземців, навчання грецькою мовою, не вимогається знання грецької мови на момент вступу, обов’язкові річні підготовчі курси з грецької мови, подача документів у ВУЗ через Міністерство освіти Греції, вступ на основі конкурсу балів у шкільному атестаті, пільги для студенів, безкоштовне харчування в університетах, можливість працювати після занять.

Наша компанія в партнерстві з «Консультаційним центром підтримки студентів в Греції – SASC Greece» пропонують комплексну допомогу у вступі у державні грецькі університети.

ПАКЕТ ПОСЛУГ ПО ВСТУПУ ДО ВУЗУ ГРЕЦІЇ - "СТАНДАРТНИЙ" - ВАРТІСТЬ 1500 €:

1. Інструкції зі збору пакету документів на батьківщині.

2. Перевірка отриманого від Вас пакету документів, правильності оформлення, наявності необхідних «апостиль».

3. Запит на отримання необхідних довідок в консульстві Вашої країни в Афінах, переклад Вашого пакета документів на грецьку мову, завірення отриманих довідок.

4. Подача пакету документів на переказ і перевірку автентичності в Міністерство Закордонних Справ Греції.

5. Отримання документів в МЗС. У будь-якому випадку, навіть при оформленні документів по - строковим, їх можливо отримати тільки через два дні.
6. Подача документів до відділу освіти або в консульство для перерахунку балів Вашого атестата з урахуванням грецької системи оцінки знань (20-ти бальна система).

7. Підбір списку факультетів і ВНЗ в Греції. Залежно від Ваших переваг (місто, спеціальність) і Вашого прохідного балу, наш менеджер підбере список, що дає Вам найбільшу ймовірність зарахування.

8. Подача документів в строго-відведені для цього - 10 календарних днів. Подача документів може бути здійснена тільки при особистій присутності заявника або його довіреної особи (за наявності нотаріальної довіреність).

9. Через місяць після подачі - отримання документів про зарахування і їх пересилання Вам.

10. Консультації з оформлення пакету документів і порядку відкриття студентської візи.

11. Консультації з питань, пов'язаних із записом на курси грецької мови.

12. Телефон підтримки, за яким Ви можете задавати всі питання, пов'язані з навчанням, орендою житла, роботою в Греції і порядку оформлення інших, необхідних Вам документів. Дана дистанційна підтримка за договором здійснюється протягом 3-х місячного терміну.

ЕТАПИ ОПЛАТИ:

I. Підбір факультетів для абітурієнта. Підготовка документів на території Греції - 20% (300 €)
Виплата проводитиметься одноразово, після заповнення "Анкети-Заявки" і отримання Замовником Прейскуранта вартості замовленої послуги / пакета послуг та Рахунку на передоплату (точна сума залежить від дати укладення договору + актуальні акції).

II. Формування пакету документів для подачі до ВНЗ - 50% (750 €)
Виплата проводитиметься одноразово, після того як буде сформований повний пакет документів для подачі в Міністерство Освіти Греції.

III. Зарахування до ВНЗ - 30% (450 €)
Виплата проводитиметься одноразово, після отримання студентом повідомлення про зарахування до ВНЗ (не пізніше 5 днів з моменту отримання рішення Міністерства Освіти Греції або іншого компетентного органу про зарахування студента до ВНЗ).

У вартість включені всі витрати пов'язані з оформленням документів: мита та збори сплачені в Греції, запити, переклади та завірення документів, пересилання результату. Роботи виконуються довіреною особою абітурієнта в Греції за нотаріальним дорученням, без присутності абітурієнта.

У вартість послуги НЕ входить оформлення документів на батьківщині абітурієнта, а так само витрати на його особисті потреби. Отже, абітурієнтом оплачується окремо:
 
 1. Консульський збір за візу (подача документів відбувається в Консульському відділі Посольства Греції в Україні) - близько 30 євро;
2. Нотаріальна довіреність на довірену особу в Греції для можливості подачі документів до Міністерства Освіти Греції (довірена особа - співробітник Консультаційного Центру, який працює з документами абітурієнта в Греції і подає їх для вступу до ВНЗ) - близько 10 євро;
3. Нотаріально завірена згода на самостійний (без супроводу) виїзд з країни постійного проживання (ДЛЯ НЕПОВНОЛІТНІХ СТУДЕНТІВ) - близько 10 євро;
4. Державне мито за Апостиль (апостилювання свідоцтва про народження, атестата, довідок зі школи, будь-які інші мита та збори, пов'язані з легалізацією і запевненням документів на батьківщині);
5. Пересилання документів в Грецію;
6. Реєстраційний збір (для отримання посвідки на проживання, по прибуттю до Греції) - 150 євро / рік;
7. Медична страховка (перший рік, з другого року безкоштовно) - 200 євро;
8. Оплата за курси, харчування та проживання на час проходження курсів грецької мови.

КУРСИ ГРЕЦЬКОЇ ​​МОВИ

Грецька мова - мова давньої Еллади, мова богів, що сидять на дивовижною горі Олімп. Греція завжди по праву вважалася колискою культури, а грецька мова - це мова, в якому міститься мудрість тисячоліть.
 
Обов'язковою умовою для безкоштовного навчання в Греції для українців і росіян є знання грецької мови, так як весь процес навчання проходить виключно на ньому. Міністерство Освіти Греції допускає вступ до ВНЗ іноземців без знання грецької мови, але протягом першого року перебування в Греції, що надійшов повинен отримати сертифікат рівня В2 (за допомогою проходження курсів грецької мови), що видається в Національному Університеті ім. Каподистрія (м Афіни) або в Університеті ім. Аристотеля (м Салоніки), який підтверджує знання грецької мови. Для отримання даного сертифікату, є обов'язковим проходження платних мовних курсів при вищевказаних університетах.
 
Сучасний новогрецьку мову - прямий спадкоємець мови класичної грецької філософії і літератури, вивчивши його на курсах грецької мови Ви не тільки відкриєте для себе нескінченне багатство грецької культури, а й станете краще розуміти багато сучасних мов. Крім того, Ви зможете стати студентом грецького ВНЗ і отримати безкоштовну вищу освіту в Греції.
 
Як і будь-який новий мову, грецький може здатися Вам складним для вивчення, а це дійсно так. Багата лексика, логічне, але не просте побудова граматики - все це може відлякати новачка. Але варто зануритися глибше, послухавши задушевні пісні, станцювавши під запальні ритми, і Ви починаєте жадібно хапатися за підручник і натхненно виписувати нові слова в словничок.
 
На час проходження курсів грецької мови, місце в ВУЗі за Вами зберігається. Тривалість повноцінних курсів з вересня по травень, проте існують і більш короткі інтенсивні курси: літні (3 місяці) і піврічні (з грудня по травень).

Орієнтовна вартість за весь термін навчання на курсах грецької мови - 670 - 720 євро. Після проходження курсів, абітурієнт здає іспит. Якщо іспит складено успішно, абітурієнт отримує відповідний сертифікат і подає його до ВНЗ для зарахування і початку навчання. Якщо іспит в травні не зданий, у Вас є можливість перездати його в вересні, в іншому випадку право на проходження навчання в грецькому вузі втрачається.
 
Заняття на курсах грецької мови проходять, як правило, в групах від 10 до 20 осіб (по 20 годин на тиждень) з висококваліфікованим викладачем. Викладання ведеться на грецькій мові з використанням особливих методик в дуже живий атмосфері. Організовуються екскурсії, а також, за погодженням зі студентами, всілякі захоплюючі заходи.
 
Курси грецької мови при Афінському університеті не єдині, але Афінський центр, в цьому питанні, найбільш популярний. Курси грецької мови при Афінському університеті бувають трьох видів:
 
Повний курс: з початку жовтня по кінець травня
Прискорений курс: з початку грудня по кінець травня
Літній курс: з початку червня по кінець липня
 
Кожен курс грецької мови складається з декількох підвидів, між якими студенти розподіляються відповідно до їх початкового рівня знання мови. Групи розраховані на самі різні рівні володіння мовою, від нульового до просунутого. Нагадаємо, що для успішного отримання безкоштовної освіти в Греції Вам необхідно отримати навички володіння цією мовою.
 
Як правило, реєстрація на загальний курс здійснюється в середині вересня. Мета програми - підготувати Вас до здачі державного іспиту (як правило, в кінці травня) незалежно від Ваших цілей і навчити грецької мови з нуля до рівня просунутого користувача. Відповідно до цього, курс вельми насичений і передбачає близько 8-ми місяців занять по 20 годин на тиждень. Курси грецької мови дозволяють швидко адаптуватися і почати працювати над отриманням грецького освіти будь Ви вихідцем з України, Росії або інших країн СНД.
 
Ціна загального курсу в Афінському університеті становить 670 євро і включає участь в іспиті на отримання Державного Сертифікату, прийнятого в ВУЗах і державних органах. У деяких випадках, замість 670 євро, курс може обійтися в 530 євро. Але ця ціна поширюється тільки на студентів наступних категорій:
 
Студенти, які перебувають у шлюбі з громадянами Греції (ксерокопія відповідного документа).

На час навчання абітурієнти, які навчаються за програмою тривалістю академічний рік (повний курс), мають право на триразове харчування при їдальні університету за 3 євро на добу. Проживання оплачується окремо.
На заняттях учні отримують базові знання з граматики грецької мови і опановують розмовною мовою. Навчання основним мовним навичкам (усного та писемного мовлення, граматиці, читання і сприйняття на слух) відбувається в приємній навчальної атмосфері. Граматичні форми і стійкі лексичні вираження грецької мови підносяться учням в контексті моделювання реальних, емоційно забарвлених ситуацій. Ігрові елементи вносять пожвавлення в процес навчання, підтримують позитивний емоційний настрій учнів і підсилюють їх мотивацію до навчання.

ПАКЕТ ПОСЛУГ КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ SASC Greece - "КУРСИ ГРЕЦЬКОЇ ​​МОВИ" - 300 євро
 
У вартість пакету послуг входить:
 
- Переклади і завірення документів для подачі і реєстрації на курси;
- Подача і реєстрація на курси грецької мови;
- Надання інформації щодо термінів, місця, днів тижня, часу і умов проведення навчання;
- Підготовка та відправка абітурієнту грецьких документів, необхідних для отримання візи;
- Консультації та інструкції по будь-яких питань на протязі всього курсу навчання.

Подати Заявку

Інформація щодо навчанняОсобиста інформаціяЗалишились запитання?

Отримати безкоштовну консультацію

Замовити дзвінок

Закрити

Наші менеджери звяжуться з Вами прогягом 10хв