Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji

Дізнатись більше
Закрити

Подати Заявку

Інформація щодо навчанняОсобиста інформація 

 

 

 

http://www.vistula.edu.pl/

Мови навчання: польська, англійська

Форма навчання: стаціонарна, заочна

Вартість навчання:

1300 євро/рік – польською мовою.

2500 євро/рік – англійською мовою.

Спеціальності: готельна справа, менеджер гастрономії, бізнес туризм, туризм вільного часу, рекреація в туризмі, дієтика.


ПРО ВУЗ

Головна школа туризму та відпочинку – це сучасний бізнес-університет, який пропонує навчання польською та англійською мовою на бакалавраті та магістратурі. Студенти мають широкий вибір спеціальностей, в тому числі у сфері організації та обслуговування туристичного бізнесу, туристичних послуг у транспорті, ділового туризму, туризму в місцевому та регіональному розвитку, організації та управління в готелях та гастрономії, організації ділових заходів.
Перевагою Головної школи туризму та відпочинку у Варшаві є просування ідеї підприємництва та формування практичних навичок учнів, необхідних на ринку праці та очікуваних роботодавцями. Програми ВУЗу розроблені відповідно до потреб ринку, оскільки вони були розроблені у тісній співпраці з діловими партнерами. Завдяки цьому ви зможете скористатися різноманітною пропозицією учнівства та стажування у бізнес-партнерах нашого університету. Бюро кар’єр ВУЗу допоможе вам у працевлаштуванні по закінченню навчання.
Крім того, те, що відрізняє SGTiR від інших університетів, що надають освіту в напрямку туризму та відпочинку, є інтернаціоналізація. Головна школа туризму та відпочинку  – міжнародний університет. Це стосується як навчального процесу, так і навчального персоналу та студентської спільноти.
Щороку, викладачі разом із студентами організовують міжнародні конференції, наукові семінари та зустрічі в галузі.
SGTiR спільно з Віслою Академією фінансів та бізнесу та Європейською Академією Мистецтв створює Віслюнську групу університетів.


За допомогою у поступленні у Головну школу туризму та відпочинку звертайтесь у Міжнародну консалтингову компанію “NOVAR”. Наша компанія надасть вам повний супровід по вступу в ВУЗ, який включає в себе:

  1. Консультації стосовно процесу вступу у навчальний заклад, навчання, порядку оплат та місця проживання.
  2. Формування усіх необхідних документів, передбачених вимогами Міністерства Освіти Республіки Польщі та обраного навчального закладу (надалі – «НЗ»).
  3. Вирішення усіх формальностей пов’язаних із вступом абітурієнта до обраного НЗ.
  4. Видача студенту/учню офіційного засвідчення про зарахування до польського НЗ для отримання закордонного паспорту, студентської/учбової візи та відтермінування від військової служби.
  5. Допомога з оформленням у гуртожиток.
  6. Допомога у формуванні пакету документів для вирішення візового питання.
  7. Допомога у формуванні марштуту проїзду до місця проживанння в Польщі та до навчального закладу.

Вартість пакету послуг складає 4900 грн.

Можливо надання додаткових послуг за окрему оплату.

Вартість пакету послуг не включає в себе:

  • апостиль диплому/атестату,
  • переклад документів,
  • нотаріальне завірення документів.
Подати заявку
Залишились запитання?

Отримати безкоштовну консультацію

Замовити дзвінок

Закрити

Наші менеджери звяжуться з Вами прогягом 10хв