Valencia College

Дізнатись більше
Закрити

Подати Заявку

Інформація щодо навчанняОсобиста інформація Valencia College – West Campus (Orlando, Florida)

Рік заснування: 1967

Тип: державний коледж

Кількість студентів: 60883+

Спеціальності: театральне мистецтво, бізнес, ІТ-технології, філософія, біологія, хімія, стоматологія, історія, політологія, психологія, соціологія, математика, графічний дизайн, бізнес, аудіопродукція, відеопродукція, кібербезпека, журналістика

Вартість навчання: 11 700 доларів США


Valencia College, який знаходиться у Орландо, штат Флорида, повністю акредитований Південною асоціацією коледжів та шкіл, а в 2011 році Інститутом Аспена був названий найкращим громадським коледжем у країні. Будучи громадським коледжем, Колледж Валенсія надає, перш за все, дворічний докторський спеціаліста, який дозволяє перейти на програми бакалавра університетів. У порівнянні з університетом Флориди рівень освіти в Колледжі Валенсіа практично однаковий, але навчання на 40% дешевше, розміри класів зазвичай менші, а також більше ресурсів підтримки.

У колледжі вчаться студенти з понад 100 країн світу. Спеціалізована команда International Student Services може допомогти вам у всьому, починаючи від прийому документів та імміграції до академічного консультування та по подачі документів на програми університетів.


Трансфер в університети:

Після того, як студенти отримають дворічний диплом у Valencia College, вони можуть перейти до університету США, як студенти третього курсу, щоб закінчити ступінь бакалавра.

Гарантується вступ до одного з 12 державних університетів Флориди, включаючи Флоридський університет, Южно-Флоридський університет, Державний університет штату Флорида, Міжнародний університет штату Флорида та Університет Центральної Флориди.

Існує безліч відмінних університетів для переїзду за межі штату Флорида. Кожну осынь у Коледжі Валенсія проходить college night – це захід, де студенти можуть зустріти представників з більш, ніж 120 коледжів та університетів з усієї країни.

College Valencia також має власні ступені бакалавра, одна з яких доступна для іноземних студентів – бакалавра наук (B.S.) в галузі електротехніки та комп’ютерної техніки.


Чому Valencia College

У коледжі Валенсія ви отримаєте якісну освіту за ціною, яку можете собі дозволити. Колледж пропонує таку ж освіту як державний університет, лише приблизно вдвічі дешевше. І, з невеликими кампусами і класами, ви отримаєте більше підтримки на цьому шляху. Ви також матимете можливість проходити заняття, коли і де ви хочете – день, ніч або вихідні в будь-якому з п’яти кампусів або в Інтернеті. І курси Flex Start починають весь час. По закінченню навчання у Колледжі, ви будете готові піти прямо на висококваліфіковану роботу або перейти на чотирирічний університет з гарантованим прийомом.


Вимоги до кандидатів

Мінімальний рівень освіти: 12 класів/ атестат школи

Мінімальні оцінки: 50.0%

Вимоги до англійської мови:

Для прямого вступу заявник повинен бути з англомовної країни або відповідати одному з наступних англійських тестів:

Min TOEFL ibt: 45.0

Мінімальний середній бал IELTS: 5.5

Для умовного вступу, замість подання IELTS або TOEFL балів, заявник може закінчити курси англійської мови академічної програми. Тривалість курсу англійської мови визначається на підставі рівня мови заявника.


Оформлення на навчання в George Brown College

Міжнародна консалтингова компанія “NOVAR”  допомагає оформитись на програми Коледжа безкоштовно.

Вартість послуг по формуванню пакету документів на студентську візу виносить 4000 грн.

Подати заявку
Залишились запитання?

Отримати безкоштовну консультацію

Замовити дзвінок

Закрити

Наші менеджери звяжуться з Вами прогягом 10хв